Muhsin Karsu’nun vefatı sevenlerini yasa boğdu
Reklam

Muhsin Karsu'nun vefatı sevenlerini yasa boğdu

AHA İSTANBUL - Geçirdiği kalp krizi sonucu Muhsin Karsu 46 yaşında hayata veda etti.

04 Ekim 2020 - 18:55 - Güncelleme: 04 Ekim 2020 - 20:25
Reklam

Aslen Diyarbakır Silvanlı olan Muhsin Karsu geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama veda etti. İki çocuk babası Muhsin Karsu'nun  ani vefatı sevenlerini yasa boğarken gözyaşları sel oldu. Rahmetli Muhsin Karsu için Bağcılar Ebubekir camisi'nde öğle namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi. Kılınan cenaze namazında haklar helal edilirken semaya açılan ellerde edilen dualar rahmetlinin ruhuna hediye edildi. Evlat acısı yaşayan baba Adil Karsu ile rahmetlinin kardeşleri Fevzi Mekin ve Ömer Karsu kardeşler musalla taşında yatan kardeşlerinin naaşı başında taziyeleri tek tek kabul ettiler. Kılınan cenaze namazı sonrası rahmetlinin naaşı  dualarla  omuzda uğurlanarak ebedi istirahatgahı olan Kayabaşı mezarlığına defnedildi. 

Karsu'nun 30 yıllık arkadaşı, Ekovizyon Dergisi'nin İmtiyaz Sahibi, Gazeteci-Yazar Adnan Ateş, rahmetliyi kelimelerle ifade ederken " Dost canlısı, sevgi dolu bir insandı. Geçmişteki hatıralarımızda büyük bir yeri olan değerli bir dostumdu. Yeri doldurulamaz. Aramızdan erken ayrıldı. Allah'tan rahmet, sevenlerine ve ailesine de başsağlığı diliyorum" dedi.  

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Haci Karsu
    2 ay önce
    Karsu ailesinin medar-ı iftiharı.. İnanmak çok güç, hep kalbimizde yaşayacaksın. Fâni dünyada Baki Allah'tır. Mekânın cennet olsun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güngören iyi Parti  çalmadık kapı dokunmadık Gönül bırakmıyor
Güngören iyi Parti çalmadık kapı dokunmadık Gönül...
YEDAM Bağımlılıkla Mücadele İçin Zeytinburnu'nda
YEDAM Bağımlılıkla Mücadele İçin Zeytinburnu'nda