Reklam
Reklam
Reklam

Vakıf müdürü Bayram Aydın Trafik canavarına , Ablası Nurşen Polat ve 2 kuzenini kurban verdi

AHA İSTANBUL - Samsun'dan Tatil dönüşü memleketlerine dönen Aydın ailesi trafik kazasında 3 canını kaybetti.

Vakıf müdürü Bayram Aydın Trafik canavarına , Ablası Nurşen Polat ve 2 kuzenini kurban verdi
26 Temmuz 2021 - 09:23 - Güncelleme: 26 Temmuz 2021 - 10:25
Reklam
Reklam
Trafik canavarı Aydın ailesini yasa boğdu. Güngören Kaymakamlığı Sosyal Hizmetler Vakfı müdürü bayram Aydın'ın ablası Nurşen Aydın, amca oğulları kuzenleri Güven Aydın ile İsmail Aydın  kazada yaşamlarını yitirdiler.  3 can trafik kazasında hayatlarını kaybederken bugün düzenlenecek cenaze töreni ile memleketleri Artvin'de toprağa verilecek. 
Güngören'in en köklü ailelerinden olan Aydın ailesinin acısına İstesob İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik  ve Geso Güngören Esnaf ve Sanatkarlar Odası  Başkanı Faik Yılmaz yayınladığı taziye mesajıyla ortak oldu. Başkan Faik Yılmaz mesajında " Güngören'imizin ilk kırtasiyeci esnaflarından olan Aydın ailesinin, elim trafik kazasında hayatını kaybeden 3 değerinin vefatı haberi bizleri derinden üzmüştür. Hak yoluna erişen 3 canımıza Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar  ediyorum." dedi. 

Uzun yıllar Güngören Kaymakamlığı Sosyal Hizmetler Vakfında Mütevelli heyet olarak görev yapan Sucular Meşrubatçılar Odası başkanı Ahmet Turan Akkaya'da yayınladığı taziye mesajında " Vakıf müdürümüzün ablası ve 3 kuzenini vefatı bizleri derinden üzmüştür. Allah bir daha böyle büyük acılar kimseye göstermesin.  Vakıf müdürümüz  Bayram Aydın ve ailesine sabırlar versin. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet yaralılara da acil şifalar diliyorum" dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum