Aslen Konyalı olan Mehmet Tülü hayatını kaybetti. Güngören eşrafından olan Mehmet Tülü'nün vefatı sevenlerini yasa boğdu. Elim olayı Güneştepe Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Ceyhan yayınladığı taziye mesajıyla duyurdu. Muhtar Mehmet Ali Ceyhan taziye mesajında " Mahallemiz de Rezaki Sokak.No:29/A-1 adresinde bulunan TÜLÜ ECZANESİ'nin sahibi Sayın Murat Tülü'nün babası MEHMET TÜLÜ vefat etmiştir.Kendisine Allah'tan rahmet,değerli TÜLÜ Ailesine sabır diliyorum.Merhumun cenazesi yarın Konya'da defnedilecektir." dedi
İSTANBUL
26 Şubat 2022 - 13:29
Güncelleme: 26 Şubat 2022 - 13:34
Tülü ailesi babaları Mehmet Tülü için yas tutuyor
AHA İSTANBUL - Mehmet Tülü sevenlerini gözyaşlı geride bırakarak hakka yürüdü
İSTANBUL
26 Şubat 2022 - 13:29
Güncelleme: 26 Şubat 2022 - 13:34
İlginizi Çekebilir