Reklam
Reklam

ŞEHİT FETHİ SEKİN'İN İSMİ TİRE'DE YAŞAYACAK

AHA İZMİR--Dört yıl önce, İzmir Adliyesi'ne katliam yapmak üzere gelen teröristlerle tek başına çarpışarak, birçok kişinin hayatını kurtarmak için bedenini siper eden kahraman polisimiz Fethi Sekin'in aziz hatırası Tire'de yaşayacak.

ŞEHİT FETHİ SEKİN'İN İSMİ TİRE'DE YAŞAYACAK
06 Ocak 2021 - 09:51 - Güncelleme: 07 Ocak 2021 - 21:12
Reklam
Reklam
Reklam
FETHİ SEKİN GENÇLİK PARKI AÇILDI

Dört yıl önce, İzmir Adliyesi'ne katliam yapmak üzere gelen teröristlerle tek başına çarpışarak, birçok kişinin hayatını kurtarmak için bedenini siper eden kahraman polisimiz Fethi Sekin'in aziz hatırası Tire'de yaşayacak.

Tire Belediye Meclisinin oy birliği aldığı kararla ilçeye yeni kazandırılan parka Fethi Sekin Gençlik Parkı adını verdi.

Sekin 'in 4 yıl önce tek başına yaptığı kahramanca çarpışma sayesinde onlarca kişinin hayatını kurtardığını ifade eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran "Olay dün yaşanmışcasına acımız taze, şehidimizin ismini ilçemizde yaşatmak için yeni parkımıza Tire Belediye Meclisimizde oy birliği ile aldığımız kararla İzmir Kahramanı Şehit Fethi Sekin Gençlik Parkı adını verdik,ruhu şad olsun" dedi.

Başkan Duran aynı olayda şehit olan adliye çalışanı Musa Can'ı da unutmayarak, ailesine ve ülkemize bir kez daha baş sağlığı diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum