Sanal Ayaküstü Kariyer etkinliği öğrencilere deneyimleme...
Reklam

Sanal Ayaküstü Kariyer etkinliği öğrencilere deneyimleme fırsatı sunuyor

Yıldız İşletme Kulübü, Sanal Ayaküstü Kariyer etkinliği kapsamında üniversite öğrencilerine Türkiye'nin önde gelen firmalarını deneyimleme fırsatı sunuyor!

15 Aralık 2020 - 13:59 - Güncelleme: 15 Aralık 2020 - 14:02
Reklam

Yıldız İşletme Kulübü’nün Sanal Ayaküstü Kariyer etkinliğinde geçtiğimiz hafta adresler Logo Yazılım ve Decathlon şirketiydi!

Muhasebeden finansa, dış ticaretten satışa kadar her sektörden işletmenin tüm verilerini merkezi şekilde yöneten Logo Yazılım, 10 Aralık Perşembe günü katılımcılara yildizik.org sitesi üzerinden sanal şekilde ofislerini tanıttı. Ofis gezisinin yanında uzaktan çalışma kültürü hakkında öğrencileri iş hayatında bir adım öne taşıyacak detaylardan da bahsettiler. Etkinliğin sonunda sunum ve şirket hakkında “Kahoot!” yarışması oynatarak öğrencilerin ilgisini üst seviyeye taşıyan firma gezimiz Proje Liderleri Buket Akgür ve Eren Berke’nin teşekkür konuşması ile son buldu.

Sporun ve faydalarını sürdürülebilir şekilde erişilebilir kılan Decathlon, 11 Aralık Cuma günü sanal olarak kapılarını Yıldız İşletme Kulübü’ne açtı! Decathlon’un kuruluş tarihinden bu yana gelişmelerini, insanlara sağladığı kolaylıkları ve işe alımda ne gibi kriterleri göz önünde bulundurdukları anlatılan firma gezimizin son dakikaları keyif dolu sohbet eşliğinde geçti. Decathlon sanal gezisi, Proje Liderleri Buket Akgür ve Eren Berke’nin teşekkür konuşması ile son buldu.

KPMG ETKİNLİK DUYURUSU:

Yıldız İşletme Kulübü Ayaküstü Kariyer etkinliği kapsamında ilk dönemin son durağı KPMG! 18 Aralık Cuma günü gerçekleştirilecek etkinlikte; denetim, vergi ve danışmanlık alanlarında kariyer olanakları sunan, çok uluslu profesyonel hizmetler ağı olan KPMG firmasının sanal olarak uzaktan çalışma kültürüne tanıklık edilecek ve kariyerine yön vermek isteyen üniversite öğrencilerine yol gösterici sunumlar yapılacak. Katılım için başvurular Yıldız İşletme Kulübü web sitesi olan yildizik.org üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihi ise 16 Aralık Çarşamba günüdür.

2020/12/2020-12-15-14-01-39.jpg
2020/12/2020-12-15-14-01-42.jpg
2020/12/2020-12-15-14-01-44.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sultançiftliği Merkez Camii İmam Hatibi Nuh Şahintürk  hakka yürüdü
Sultançiftliği Merkez Camii İmam Hatibi Nuh Şahintürk hakka...
Kız arkadaşına kızan genç kendini yaraladı
Kız arkadaşına kızan genç kendini yaraladı