Reklam
Reklam

Murat Kaya'dan kalbe dokunan bir albüm

Murat Kaya, iyi olanı, sevgili olanı, mutlu olanı ve ümitli olanı tüm içtenliği ile dizelerinde dinleyicisi ile buluşturuyor.

Murat Kaya'dan kalbe dokunan bir albüm
05 Ocak 2021 - 11:59 - Güncelleme: 05 Ocak 2021 - 20:55
Reklam
Reklam
MURAT KAYA'DAN KALBE DOKUNAN BİR ALBÜM:

"SÖZLERİMDE BUL BENİ"


 Murat Kaya'nın "İnsan kendi duygusal iç açılarını heyecanla ve aşkla sorgulayabilmeli" mottosuyla hayata geçirdiği yeni teklisi "Sözlerimde Bul Beni" tüm dijital platformlarda yayında. GR8 Yapım etiketi ile yayınlanan single'da Murat Kaya, iyi olanı, sevgili olanı, mutlu olanı ve ümitli olanı tüm içtenliği ile dizelerinde dinleyicisi ile buluşturuyor.Murat Kaya'nın GR8 Yapım Etiketi ile çıkan söz ve müziği sanatçının kendisine ait olan "Sözlerimde Bul Beni" isimli yeni çalışmasının düzenlemeleri Oğuz Abadan, Mix&Mastering'i İhsan Apça, Özkan Mete, Tezcan Erol tarafından yapıldı. Şarkının stüdyo kayıtları Stüdyo Ada ve Stüdyo Şenyaylar'da alındı. Albüm kapak fotoğraflarını Fethi Karaduman, kapak tasarımlarını ise Serkan Niyaz Ciner yaptı. "Sözlerimde Bul Beni" Tüm dijital platformlardan dinlenilebilir.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hatice Gökcan
    1 yıl önce
    Sözüyle müziğiyle...özlediğimiz aşkın sevginin saflığını sunuyor bize...Ve Murat Kaya yorumuyla da alıp götürüyor bizleri çok naif hislere...Dinlenilmesi...keşfedilmesi şart o*** bir şarkı.Yaşama dair