Reklam
Reklam

Malatyalılar 19-24 Ekim Yenikapı buluşmaları için kolları sıvadılar

AHA İSTANBUL - Malatya Konfederasyonu koordinatörlüğünde gerçekleşecek olan 19-24 Ekim Yenikapı Malatya günleri birlik beraberlik için gün sayıyor.

Malatyalılar 19-24 Ekim Yenikapı buluşmaları için kolları sıvadılar
21 Eylül 2021 - 08:48 - Güncelleme: 21 Eylül 2021 - 11:27
Reklam
Reklam
Reklam
Geleneksel olarak her yıl gerçekleşen Pandemi süreciyle 1 yıl ertelenen Yenikapı günleri yeniden başlıyor. 19 24 Ekim tarihleri arasında Malatya günleri için Malatyalılar randevu verirken koordinatörlüğünü yapan Malatya Konfederasyonu da çalışmalarına hız vererek Genel Başkan Adil Gevrek başkanlığında ilk toplantısını yapmış,  çalışmalara Start verilmişti.  Makon Malatya Konfederasyonu genel merkezinde kurulan komisyonda ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplanan komisyon başkanlığını Cihan Akköse yaptı. Komisyon Başkanı Cihan Akköse yaptığı açıklamada " 19-24 Ekim tarihleri arasında Malatyalıların Birlik beraberliğini haykıracağı Malatya günleri için ilk komisyon toplantımızı gerçekleştirdik. Komisyonumuzun  başkanı Nazife Özdemir iken babasının rahatsızlığından dolayı Malatya'da olması sebebiyle komisyon başkanlığını ben vekil olarak yürüttüm. Komisyonda aldığımız kararla stand kiralamalarını kendimiz gerçekleştirerek esnaflarımıza ayrı bir yük yüklemeyeceğiz." dedi.
 Malatya Konfederasyonu genel merkezinde yapılan komisyon toplantısında Yenikapı'da buluşmak için birlik beraberlik mesajı da çıktı.
Yenikapı komisyonunda kimler var?
 Komisyon Başkanı Nazife Özdemir, Aziz Damar,  Stand satış pazarlamadan sorumlu Cihan Aköse, komisyon üyeleri Ali Karadoğan, Hasan Arıkboğa, Yusuf Usul, Cemal Uzun, Hayrullah Kalkan, Selim Hasar, Mehmet Erdoğan, İbrahim Balcı, Sunay Tuncel, Yaşar Yaman'dan oluşmakta.

YORUMLAR

  • 0 Yorum