Reklam
Reklam

Koronavirüs Sanatçı Muharrem Erdemir'ide hayattan kopardı

AHA İSTANBUL - Güngören'in abisi sanatçı Muharrem Erdemir'de yakalandığı amansız hastalıktan hayatını kaybetti.

Koronavirüs Sanatçı Muharrem Erdemir'ide hayattan kopardı
07 Nisan 2021 - 22:48 - Güncelleme: 08 Nisan 2021 - 08:06
Reklam
Reklam
Aslen Sivaslı olan Muharrem Erdemir Korona virüs salgınına yenik düştü. Güngören'in en köklü esnaflarından olan, Film setleri ve ekranların tanınan yüzü Muharrem Erdemir ve eşi koronavirüse yakalanarak tedavi altına alındı. Ancak tüm müdahalelere rağmen Muharrem Hayata tutunamadı. Tedavisi devam eden eşininde durumu kritik.

Uzun yıllar komşuluk yaptığı İstesob ve  Güngören Birleşik Esnaf ve Sanatkalar Odası Başkanı Faik Yılmaz, Muharrem Erdemir'in vefatı dolayısıyla yayınladığı mesajda Erdemir alilesi ve sevenlerini acısına ortak oldu. Başkan Faik Yılmaz mesajında " Değerli kardeşim, komşum Muharrem Erdemir'in vefatı bizleri derinden üzmüştür. Güngören bir değerini daha kaybetti. Mekanı Cennet olsun.Kendisine Allah'tan rahmet diliyor, geride bıraktığı acılı ailesine sabırlar niyaz ediyorum." dedi. 
 
Elim olayı yılların komşusu olan iş adamı Nihat Dilek yayınladığı mesajla duyurdu. Nihat Dilek yayınladığı mesajda Güngören'imizin abisi Muharrem Erdemir Hakkın rahmetine kavuştu. Sevilen saygın, mütevazi dost canlısı bir abimizdi. Uzun yıllar fotoğrafcılık yaptıktan sonra Tv Film setlerinde oyunculuk yaptı. Çok insanıda buralara taşıyarak onlara ekmek kapısı açtı. Yeri doldurulamaz. Kendisine Allah'tan rahmet . Tedavisi devam eden eşinede Allah'tan acil şifalar diliyorum.  Nur içinde yatsın" dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum