Reklam
Reklam

Kahveciler Odası İsyan etti."Artık yeter bize sahip çıkın "

AHA MANİSA -Sağlık için alınan hiçbir karara karşı olmadıklarını kaydeden Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney "Tedbirlere evet, ancak bizim halimiz ne olacak? dedi.

Kahveciler Odası İsyan etti."Artık yeter bize sahip çıkın "
21 Kasım 2020 - 13:40
Reklam
Reklam
Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Güney açıklamasında şunları söyledi; Sağlık için alınan hiçbir karara karşı olmadıklarını kaydeden Akhisar  Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney "Tedbirlere evet, ancak bizim halimiz ne olacak?

20 Kasım Cuma günü saat 20:00'dan itibaren kapatılacak  olan işyerlerimiz 31.11.2020 kadar kapalı kalacak. Bu sürecin daha uzun süreceğini düşünüyorum.

“TEDBİRLERE EVET ,ANCAK BİZİM HALİMİZ NE OLACAK?

Devletimiz bize sahip çıksın kiralarımız ,bağkur ,sigorta ödemelerinde bize destek olsun.Kamu malı kullanan esnafa dağa öncesi vakıflar,belediyelerimiz sağ olsunlar kira almadan destek oldular. Kamu malı kullanmayan esnafımız içinde kira yardımı bekliyoruz.

Bağkurlarımızın ötelenmesi değil devlet tarafından yatırılmasını istiyoruz. Odamızda 550 üyemiz bulunmakta bana bu üyelerim “Biz ne yapacağız başkanım diye “sesleniyorlar

“DEVLET BİZİM SESİMİZİ DUYSUN                                              

2020 odamıza ait aidat borçlamlarını silsin ,geçmişe yönelik borçlarımızda devlet bizden silsin maliye bakanlığına ve hazine ve gümrük bakanlığımıza yazmış olduğumuz dilekçelerden hiç bir cevap alamadık.

“ Artık yeter bize sahip çıkın

YORUMLAR

  • 0 Yorum