Reklam
Reklam

İpsala'da Emniyet Ve jandarmadan tam kapanma denetimlerinde taviz yok

AHA EDİRNE - İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgeye uyarınca, koronavirüs tedbirleri kapsamında yurt genelinde uygulanan ‘tam kapanma’ denetimleri ipsala'da da başladı.

İpsala'da Emniyet Ve jandarmadan tam kapanma denetimlerinde taviz yok
30 Nisan 2021 - 17:29
Reklam
Reklam
Dün akşam saat 19.00 itibariyle başlayan ve yurt genelinde uygulanan 17 günlük tam kapanmanın ilk gününde İpsala merkez ve köylerde   birçok noktasında denetim noktaları kuruldu.

Denetim'in ilk günü İpsala ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı  ekipler sorumluluk bölgelerinde  denetleme yaptı, polis ekipleri, ilçe merkezi ve giriş çıkışlarda gelen araçları tek tek durdurdu araçlarda bulunan sürücü ve yolcuların izin belgelerini kontrol etti,ipsala ilçe Jandarma komutanlığına bağlı ekipler'de köylerde sorumluluk bölgelerinde giriş ve çıkışlarda  denetimi gerçekleştirdi, sürücü ve yolcuların yanı sıra  tarlasına gitmek için dışarı çıkan çiftçilere,  çiftçi kayıt sistemi (CKS) ve izin belgelerini  sordu.

İpsala ilçe merkezi ve köylerde yapılan kontrollerin yanında ipsala'nin tüm cadde ve sokaklarında sıkı denetim yapan polis ekipleri, izin belgesini amaç dışı kullanan vatandaşlara cezai işlem uygulanacagi belirtildi.ipsala merkezi ve köylerde tam kapanma denetimleri 17 gün boyunca devam edeceği belirtildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum