Reklam
Reklam

En İyi Mabel Beyoğlu Çikolatası Çeşitleri için Mabel Çikolata!

Bir parçası bile insanı mutlu etmeye yeten çikolatanın, başta çocuklar olmak üzere seveni çoktur.

En İyi Mabel Beyoğlu Çikolatası Çeşitleri için Mabel Çikolata!
31 Mart 2021 - 09:51
Reklam
Reklam
Özellikle bol fındıklı Beyoğlu Çikolatası’nın ise sevmeyeni olmaz. Kaliteli çikolatası sayesinde tadı uzun süre damakta kalır. Lezzetli ve bütün fındıkları hem göze hem damağa hitap eder.

Yoğun lezzeti nedeniyle az bir miktarı bile mutluluk hormonunu harekete geçirir. Mabel Çikolata’nın özenle hazırlayıp sunduğu yılların efsane çikolatası, hala o ilk günkü tadını ve kıvamını koruyor. Geleneksel çikolataları, günümüz teknolojisi ile üreterek her eve ve her yüreğe sıcak dokunuşlar yapan Mabel, ilk günkü üretim heyecanı ile çikolata çeşitlerini zenginleştirmeye devam ediyor. Piyasadaki varlığı, “çikolata gibi çikolata” olarak bilinen Mabel Çikolata, %100 kakao çekirdeği ve kakao yağı kullanarak ürettiği ürünleri ile bu alanda devrim yapmayı sürdüren lider bir markadır.

Mabel Beyoğlu Çikolatası
Piyasaya sunduğu yeni birçok çikolata çeşidinin yanı sıra geleneksel lezzetleri de büyük bir titizlikle korumaya gayret gösteren Mabel, yıllardır tadını koruduğu Mabel Beyoğlu Çikolatası’nı 90 ve 150 gramlık paketler halinde sunuyor. Sütlü, bitter, fındıklı ve Antep fıstıklı çeşitleri ile sunduğu çikolatanın her yaş grubundan seveni çoktur. Bu lezzetli tablet çikolata hem misafirlerinize ikram ettiğiniz kahvenin yanında, hem de tatlı bir mola vermek istediğiniz zamanlarda ruh halinizi olumlu yönde değiştirir.

Birçok faydası bulunan çikolata, çocuklar için içeriği bilinmeyen abur cuburlardan daha yararlıdır. Çocuklarınızın ölçülü tüketmesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerinin tadından ve kalitesinden ödün vermeyen Mabel, yarım asırdan uzun bir süredir aynı çalışma prensibi ile çikolataya hayat vermeye devam ederken, evinizde kendi lezzetli pastalarınızı yapabileceğiniz ürünleri de sunuyor. Harika pastalar yapabilmeniz için sunulan pasta malzemeleri, evde pasta yapmayı seven herkesten tam not alıyor.

Mabel Beyoğlu Çikolatası Çeşitleri
Satın alınan diğer ürünlerde olduğu gibi, çikolata alışverişlerinde de dikkat edilmesi faydalı olan bazı detaylar vardır. Kaliteli bir çikolata oda sıcaklığında kolay erimez. Güneş ışığında bekletmek yapısını, buzdolabında bekletmek ise tadını bozabilir.

Bu detayların yanı sıra piyasada bitter ve sütlü olarak bulunduğu unutmamanız ve damak tadınıza uygun olanı satın almanız önemlidir. Hem nostaljik ürünleri hem de yeni ürünleri ile yıllardır varlığını sürdüren Mabel Çikolata, 7’den 70’e her yaş grubuna hitap ediyor. Geleneksel tatları nesilden nesile sürdürerek kuşaklar arası bağlılığı artırıyor. İkramlık çikolataları ile bayramları daha da keyifli hale getiriyor. Şık paketleri ile sunulan bu ürünleri, ikram veya hediye etmek için tercih edebilirsiniz. Firmanın https://www.mabelcikolata.com/kategori/beyoglu-cikolatasi sayfasında bu tada ve keyfe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum