Reklam
Reklam

E.Kurmay Albay İbrahim Evin Akçadağ'lılardan güven oyu aldı

AHA ANKARA - Ankara Akçadağlılar Derneği birinci olağan Genel Kurul toplantısını yaptı, Başkan E. Kurmay Albay İbrahim Evin güven tazeledi, bir dönem daha başkan oldu.

E.Kurmay Albay İbrahim Evin Akçadağ'lılardan güven oyu aldı
07 Kasım 2021 - 19:39 - Güncelleme: 07 Kasım 2021 - 20:15
Reklam
Reklam
Ankara Akçadağlilar Derneği 1.Olagan Genel Kurul toplantısını MASTOB toplantı salonunda yaptı.
Kongre Divan Başkanlığını Mustafa Evin yaparken  heyette Zeki Evin ve Naci Cimsir yer aldı. Yapılan kongrede   kurucu başkan E.Kurmay Albay İbrahim Evin güven tazeleyerek  dernek başkanlığına yeniden seçildi. Turan kongre ve yönetim kurulunda
(Asıl)
İbrahim Evin (Başkan)
Adnan Gül, Şebnem Evin, Mustafa Evin, Cemal Durdu

Yönetim kurulu (Yedek)
Zekican Evin, Naci Cimsir, Orhan Gül, Hasan Sert ,Dilek Evin

Denetim kurulu (Asil)
Hikmet Baydogan, Leyla Nur Gül, Fatma Gül 

Denetim kurulu (Yedek)
Hakan Abaydin, Yusuf Durak, Yusuf Abusoglu yönetimde yerlerini aldılar.

Kurucu başkan E.Kurmay Albay İbrahim Evin kongre sonunda yaptığı açıklamada"  Kurucusu olduğum derneğimizin başkanlığına tekrardan seçilmem dolayısıyla siz kıymetli hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte MAFED ve MASTOB un destekleri ve koordinasyonları ile ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz.
Ankara'da Malatya li hemşehrilerimiz arasında en çok nüfusa sahip ilçelerdeniz, bu potansiyeli iyi kullanarak gücümüzü bir noktada birleştirerek bir birinden kıymetli hemsehrilerimizle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
Aramızda misafir olarak bulunan MAFED (Malatyalılar Federasyonu) Başkanı sayın Kamil Göksu ve MASTOB (Malatya sivil toplum örgütleri) Ankara şube Başkanımız sayın Selçuk Kaymaz'a teşekkür ediyorum" dedi. 
Kamil Göksu ve Selçuk kaymazda birer konuşma yaparak Akçadağlılar Ankara'da ki potansiyellerini kullandıkları takdirde önemli çalışmalar yapacaklarına inanıyoruz" dediler.
Toplantıya Etimesgut Malatyalılar derneği başkanı Cemal Subaşı
MAFED Genel sekreteri Mustafa Namık Guzeler
MASTOB ANK.Sb.Baskan yrd.Burcin Şahin temsilen katıldılar. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum