Adana, Çukurova Üniversitesi Kürek Tesisleri, Seyhan Baraj Gölü Parkuru’nda yapılan yarışmalara Adana,Sakarya İstanbul ve Bursa'dan 22 Okuldan 26 sporcu katıldı.
Yıldız kız erkek ve genç kız , erkek kategorilerinde 1x ve 2x kategorilerinde yapılan yarışmalarda yıldızlarda 1000 metre, gençlerde ise 2000 metre,yıldız kız ve erkeklerde ise 2000- 2003 ile gençlerde 1996- 1999 doğumlu sporcular yarıştı.
Çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda dereceye giren sporcular şunlar:
Yıldız Kızlar:
1000 metre tek çifte Didem Sümer -Adana Kazım Karabekir Ortaokulu birinci
1000 metre iki çifte Nigar Demiroğlu-Didem Sümer- Adana Kazım Karabekir Ortaokulu birinci
Yıldız Erkekler:
1000 metre tek çifte Yunus Emre Bulut -Adana Buhara Ortaokulu birinci
1000 metre iki çifte Yusuf Berkay Yorulmaz-Yunus Emre Bulut Adana Buhara Ortaokulu birinci
Genç Erkekler:
2000 metre ikinci eleme tek çifte Mehmet Kocur-Adana Hacı Ahmet Atıl Anadolu Lisesi birinci
2000 metre iki çifte Alihan Sungur-Emirhan Kuşcuoğlu Sakarya Teknik ve Endüstri Meslek lisesi birinci
-TAKIM OLARAK DERECEYE GİREN OKULLAR
Yıldız Kızlar: Adana Kazım Karabekir Ortaokulu birinci
Yıldız Erkekler: Adana Buhara Ortaokulu birinci-
Genç Erkekler: Sakarya Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi
Dereceye giren sporcuların kupa ve madalyalarını, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Fazlı Bayram Hadi , Şube Müdürülerinden Cemal Demirağ ,Mahmut Kır,Okul Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı Uzman Sadık Öztürk,Adana Kürek Federasyonu İl Temsilcisi Harun Tosun, Türkiye Olimpiyata Hazırlık Merkezi (TOHM) Antrenörü Marko Veslinoviç ve Sakarya Kürek İl Temsilcisi Süheyl Yılmaz tarafından verildi.
Yıldız kız erkek ve genç kız , erkek kategorilerinde 1x ve 2x kategorilerinde yapılan yarışmalarda yıldızlarda 1000 metre, gençlerde ise 2000 metre,yıldız kız ve erkeklerde ise 2000- 2003 ile gençlerde 1996- 1999 doğumlu sporcular yarıştı.
Çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda dereceye giren sporcular şunlar:
Yıldız Kızlar:
1000 metre tek çifte Didem Sümer -Adana Kazım Karabekir Ortaokulu birinci
1000 metre iki çifte Nigar Demiroğlu-Didem Sümer- Adana Kazım Karabekir Ortaokulu birinci
Yıldız Erkekler:
1000 metre tek çifte Yunus Emre Bulut -Adana Buhara Ortaokulu birinci
1000 metre iki çifte Yusuf Berkay Yorulmaz-Yunus Emre Bulut Adana Buhara Ortaokulu birinci
Genç Erkekler:
2000 metre ikinci eleme tek çifte Mehmet Kocur-Adana Hacı Ahmet Atıl Anadolu Lisesi birinci
2000 metre iki çifte Alihan Sungur-Emirhan Kuşcuoğlu Sakarya Teknik ve Endüstri Meslek lisesi birinci
-TAKIM OLARAK DERECEYE GİREN OKULLAR
Yıldız Kızlar: Adana Kazım Karabekir Ortaokulu birinci
Yıldız Erkekler: Adana Buhara Ortaokulu birinci-
Genç Erkekler: Sakarya Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi
Dereceye giren sporcuların kupa ve madalyalarını, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Fazlı Bayram Hadi , Şube Müdürülerinden Cemal Demirağ ,Mahmut Kır,Okul Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı Uzman Sadık Öztürk,Adana Kürek Federasyonu İl Temsilcisi Harun Tosun, Türkiye Olimpiyata Hazırlık Merkezi (TOHM) Antrenörü Marko Veslinoviç ve Sakarya Kürek İl Temsilcisi Süheyl Yılmaz tarafından verildi.