ZEYÇED " Sevda Şarkıları" Konserinde Sanatçılara...
Reklam
Reklam
Reklam

ZEYÇED " Sevda Şarkıları" Konserinde Sanatçılara FİDAN Armağan Etti

Türk Sanat Müziği Devlet Ses Sanatçısı,Recep Alper ÇEVİREL, İnce Sazın Solisti Ezgi KÖKER ve TRT Saz Ekibi ile İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Sanat Merkezi’nde “ Sevda Şarkıları” isimli muhteşem konserleri ile izleyicileri müziğe doyurdu. (ZEYÇED) Zeytinburnu Çevre ve Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ali GÜNDÜZ ve yönetim Kurulu Üyeleri konser sonunda sanatçılar ve saz ekibine FİDAN armağan etti.

20 Şubat 2018 - 18:24
Reklam
Reklam

(İKÜ ) Kültür Etkinlikleri  çerçevesinde,İstanbul Kültür Üniversitesi  Ataköy Yerleşkesi Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde ,Ezgi  ÇEVİREL 'in sunumu ile, TRT Saz Ekibi eşliğinde,  Türk Sanat Müziği Devlet Ses Sanatçısı, koro şefi,hoca ,Recep Alper ÇEVİREL ve İnce Sazın Solisti Ezgi KÖKER’in Muhteşem Türk Sanat  Müziği Konserine İKÜ TSM Korosu ekibi,ve İKÜ öğrencileri ,Ortaköy Gönül Dostları TSM Korosu ekibi,(ZEYÇED ) Zeytinburnu - Çevre -Kültür ve Turizm Derneği Başkan,TC Çevre Beratı sahibi Ali GÜNDÜZ,Genel Sekreter Sefer CENGİZ ,Genel Muhasip Psikolog Nurten TOZKOPARAN,Yönetim Kurulu Üyesi Necibe UZUN ,Sanatçı Halide GÖKSOY,Oyuncu sanatçı Peri TUNUSLUOĞLU,gazeteci sanatçı  Fersan ÖZSAVCI ,İşadamı Recep AKDAĞ,Osman DUMAN ve bir çok STK temsilcisi ve kalabalık bir halk topluğu katıldı.

 Türk Müziği Devlet Sanatçısı, Recep Alper ÇEVİREL ve  Ezgi KÖKER, İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Sanat Merkezi’nde,TRT saz ekibinin de eşlik ettiği  konserde solistler,Türk sanat Müziğinin 19 eserini seslendirip, başarılı bir konsere imza  atarak,salonu dolduran müzik severlere unutulmaz güzellikte bir gece yaşattı..

 İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Sanat Merkezi’ndeki muhteşem konserdeki teşekkür konuşmasında,birlik-beraberlik ve sevgi mesajı veren  Recep Alper ÇEVİREL,Başta partnerim Ezgi KÖKER’e, TRT Saz Ekibi ile “  eşim, Ezgi  ÇEVİREL’e ,öğrencilerime, ve yanımızda olan ve salonu dolduran misafirlere yürekten teşekkürlerimi sunuyorum dedi . Gecenin finalinde, konserin iki sanatçıların solo ve düetleriyle noktalanması, salonu dolduranlarca uzun süre alkışlandı.

Program sonunda, (ZEYÇED ) Zeytinburnu  Çevre - Kültür ve Turizm Derneği Başkanı,TC Çevre Beratı Sahibi Ali GÜNDÜZ ve Yönetim Kurulu üyelerince sanatçı Recep Alper ÇEVİREL,sanatçı Ezgi KÖKER,sunucu Ezgi ÇEVİREL ve TRT Saz Grubuna  “ Kara Selvi Fidanı” armağan edildi. ,GÜNDÜZ konuşmasında “ Biz sevgimizi sanatçılarımıza fidan vererek  gösterdik.Sizler de sevdiklerinize,özel günlerde , hediye yerine FİDAN  armağan  ederseniz,özel günlerin hem sevgi ,hem de duyarlılık sergileyeceğini, “ FİDAN “ hediyeler sayesinde, sevginizi anlatıp,bir fidanın yeşermesine ,toprakla buluşmasına da vesile olacaksınız ” dedi.

2018/02/2018-02-20-18-29-27.jpg
2018/02/2018-02-20-18-29-30.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hasta Okulu Seminerleri Fıtık İle Devam Etti
Hasta Okulu Seminerleri Fıtık İle Devam Etti
İstanbul'da 17 Silahlı Suç Örgütü Üyesi Yakalandı
İstanbul'da 17 Silahlı Suç Örgütü Üyesi Yakalandı