ŞEKVEREN’DE ‘BİR MEKSİKALI’

ŞEKVEREN'DE ‘BİR MEKSİKALI’

AHA BALIKESİR- Balıkesir’in Havran ilçesine bağlı Çamdibi Köyü eski adı Şekveren köyünde Meksika giyimli ayakkabı boyacısı büyük ilgi görüyor. Fahri Çelik, Bir çift ayakkabıyı sadece 1 TL’ye boyadığını ifade etti.

07 Temmuz 2015 - 11:55
Reklam
Reklam

Balıkesir’in Havran ilçesinin en büyük köylerinden olan Çamdibi Köyü eski adı Şekveren’in muhtarlık binası önünde Meksika giyimli ayakkabı boyacısı büyük ilgi görüyor.

Aslen Çamdibi Köyünde doğma büyüme Fahri Çelik 4 – 5 yıldan bu günlere köyünde ki muhtarlık binası önünde ve birçok kahvehanenin bulunduğu köy meydanında ekmek teknesi ayakkabı boya kutusu ile evinin geçimini temin ediyor.

Bir çift ayakkabıyı sadece 1 TL’ye boyadığını ifade eden Fahri Çelik, “Allah bin bereket versin evimin ihtiyacı olan geliri buradan temin ediyorum. Köylülerim bana sahip çıkıyor” dedi.

Edremit’ten satın aldığı Meksika şapkasını kullanmaya başladıktan sonra dikkat çektiği için işlerinin de açıldığını, seçimlerde milletvekili adayları ile yanındakilerin de kendisine yakın ilgi gösterdiklerini belirten Çelik, birçok milletvekili adayı ile arkadaşlarının ayakkabılarını boyadığını işlerinin de o günlerde yoğun olduğunu söyledi.

 

 

HABER - ENVER DOLGUN

7907836.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hassas Dişlere Çözüm: Sensodyne
Hassas Dişlere Çözüm: Sensodyne
Güngören'de Tranvay yaya virajı Can yakmaya devam ediyor
Güngören'de Tranvay yaya virajı Can yakmaya devam ediyor