ORMAN ETABINDA SÜRPRİZ SONUÇ
Reklam

ORMAN ETABINDA SÜRPRİZ SONUÇ

AHA ANTALYA- Güney Afrikalı Wade Young günün sürprizini yaparak birinci olurken, , ikinciliği İngiliz Jonny Walker ve üçüncülüğü ise İngiliz Graham Jarvis elde etti.

03 Ekim 2015 - 15:51
Reklam
Reklam

Bu yıl 6.sı düzenlenen Red Bull Sea to Sky  Enduro yarışlarının ikinci günü Orman yarışı ile devam etti.  Güney Afrikalı Wade Young günün sürprizini yaparak birinci olurken, , ikinciliği İngiliz Jonny Walker ve üçüncülüğü ise İngiliz  Graham Jarvis elde etti. Yarışın son etabı Pazar günü dağ yarışı ile son bulacak.

Redbull Sea To Sky Enduro yarışının orman etabında, 33 ülkeden katılan 310 sporcu mücadele etti. Sporcular olukça zorlu etaplarda hem dereceye girmek hem de yarışı tamamlamak için mücadele etti. Çınarlıpınar mevkisinden başlayan yarış, Sapandere, Meşeçukuru, Gölbastığı Göynük Yaylası, Üçoluk, Kaplanlı Dağı, Ovacık, Küçük Ovacık, Bölücekdibi ve Sumakseniri geçilerek Kesme Boğazı'nda tamamlandı. KEMK ( Kemer Enduro Kulübü ) Başkanı Semih Özdemir yaptığı açıklamada bu yıl seyirci ilgisine de dikkat çekerek, “ Şu ana kadar çok iyi bir şampiyona yaşıyoruz. Yarışlara sporcularımızın gösterdiği ilgi yanında seyircilerimizin de ilgisi bizi oldukça mutlu etti” dedi.

 

 

HABER- HALİL ÖNCÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Öznur Çalık; 15 Temmuz kurtuluş, yeniden kuruluş sürecidir,  demokrasi zaferidir.
Öznur Çalık; 15 Temmuz kurtuluş, yeniden kuruluş sürecidir,...
Selami Kılıç annesi Melahat Kılıcı kaybetmenin acısını yaşadı
Selami Kılıç annesi Melahat Kılıcı kaybetmenin acısını...