Mustafa Akbaba ; İstanbul’u biz kazandık, Yine Biz Kazanacağız
Reklam
Reklam

Mustafa Akbaba ; İstanbul'u biz kazandık, Yine Biz Kazanacağız

Yurt Hareketi Genel Başkanı Mustafa Akbaba 1994 yılında İstanbul'u Refah Partisi dava arkadaşlarıyla nasıl kazandıklarını, Şimdide yine görev 1994 yılındaki Recep Tayyip Erdoğan'ın dava arkadaşlarının omuzlarında olduğunu haykırdı

13 Mayıs 2019 - 08:53 - Güncelleme: 13 Mayıs 2019 - 09:19
Reklam
Reklam

Yurt Hareketi Genel Başkanı Mustafa Akbaba 1994 yılında İstanbul'u Refah Partisi  dava arkadaşlarıyla nasıl kazandıklarını hatırlatarak , Şimdide  yine bu görev 1994 yılındaki dava arkadaşlarının omuzlarında olduğunu haykırdı.

Genel Başkan Mustafa Akbaba " Geçmişi  hatırlamayan, hiç bilmeyenler, yaşamamışlar malesef İstanbul seçimlerinin riskini hala anlamamış, anlamak dahi istemiyorlar. 31 Mart seçimlerinden 45 gün geçmesine rağmen kimse dersini almamış, sosyal medya kahramanlıklarıyla kendilerini öne çıkartan bir kesimle karşı karşıya kalıyoruz. Bu seçimde 1994 kahramanları Recep Tayyip Erdoğan'ın eski yol ve dava arkadaşlarına bir kat daha fazla görev düşüyor. 1994 yılını unutmayan ö günün ilçe ve mahalle teşkilatları, seçim işleri, halkla ilişkiler, sandık öğretmenleri, baş müşahitler, 1+5 müşahitler  yeniden aynı şekilde İstanbul'un bir kez daha fethi için harekete geçiyoruz ve herkesi göreve davet ediyoruz. Oy verenler zaten görevlerini biliyor, Oy vermeyenleri, küsenleri , sandığa gelmeyenleri ziyaret ederek bire bir markajla sandığa taşıyacağız. Bu bizim manevi ve vatani  görevimizdir. Bu vebali görmezden gelemeyiz."dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vakko Kadını Parlak Bir Dokunuşla Yıldızlara Eşlik Ediyor
Vakko Kadını Parlak Bir Dokunuşla Yıldızlara Eşlik Ediyor
İstanbul'da yaşayan Posoflulara gurbet yolu dayanmıyor
İstanbul'da yaşayan Posoflulara gurbet yolu dayanmıyor