Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Yapılan Çalışmaları...

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Yapılan Çalışmaları Yerinde İnceledi

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 16 Temmuz 2018 Pazartesi günü 10.00 ile 12.00 saatleri arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi’nin mahallelerde yaptığı çalışmaları yerinde inceledi.

02 Ağustos 2018 - 16:23
Reklam
Reklam

İncelemeler esnasında; Belediye Meclis Üyesi Ersan Tepe de yer aldı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Kavakçeşme, Balabancık ve Çimendere Mahalleleri güzergâhında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin yol çalışmalarını ve Balabancık Mahallesinde Malkara Belediyesi’nin yaptığı Çok Amaçlı Salon çalışmalarını yerinde inceleyerek, yetkililerden detaylı bilgiler aldı.

İncelemeler esnasında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yaptığı açıklamada; “Hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmak için mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz demeden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi olarak mahallelerimizde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kavakçeşme, Balabancık ve Çimendere güzergâhında yol tesviye çalışmalarının tamamlanmasının ardından sathi kaplama çalışması yapılarak yol vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Balabancık Mahallemizde Çok Amaçlı Salon çalışmamızda tüm hızıyla devam ediyor. Çok Amaçlı Salon çalışmamız tamamlandığında vatandaşlarımız özel günlerini yapabilecekleri bir ortama kavuşacaklar. Yapılan çalışmalar mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi.

İncelemelerin ardında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Balabancık ve Çimendere Mahallerinde bulunan kahvehanelere uğrayarak vatandaşlarla sohbet edip, fikir alış verişinde bulundu.

Balabancık ve Çimendere Mahallesinde yaşayan vatandaşlar yapılan çalışmalardan dolayı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ettiler.

2018/08/2018-08-02-16-28-47.jpg
2018/08/2018-08-02-16-28-50.jpg
2018/08/2018-08-02-16-28-52.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Güngören'in Fırıncıları  Güngören ve ilgi Hastanesinde özel ağırlanacak
Güngören'in Fırıncıları Güngören ve ilgi Hastanesinde özel...
Esendemir ailesi Özgül Esendemir Başarır için yas tutuyor
Esendemir ailesi Özgül Esendemir Başarır için yas tutuyor