Karnitin İle Kaybettiğiniz Enerjiyi Geri Kazanın

Karnitin İle Kaybettiğiniz Enerjiyi Geri Kazanın

Kilolarından kurtulmak için spor yapmaya karar veren kişiler çok yoğun bir temponun içerisine giriyor. İlk etapta kişiler bu tempoya alışırken zorluk çekiyor olsalar da sonrasında artık vücutları ve psikolojileri bu tempoya alıştığı için sorun ortadan kalkıyor

09 Haziran 2017 - 18:27
Reklam

Ancak bu aşamada kişiler belirli spor besinlerini de kullanırlarsa hem yorgunluklarını bir seviye düşürüyorlar hem de çok daha verimli bir şekilde spor yapabiliyorlar. Bu imkânları tek bir ürünle sağlayabilecek olan kişiler doğru şekilde bir ürün ve marka seçerek alışverişlerini yapıyorlar. Böylece çok pahalı olmayan ürünleri alarak uzun süreli ve düzenli kullanım ile maksimum verim alınıyor.

Spor besinleri arasında çok önemli bir yere sahip olan carnitine birçok sporcunun ana besinlerinden birisi olarak gösteriliyor. Bu ürünü içerisinde yer alan yapı taşları ile birlikte yağların yakılarak enerjiye dönüştürülmesini sağlıyor. Bu sayede de kişiler ürünü kullandıklarında vücutlarındaki yağ yakımı hızlanıyor. Bu yağ yakımının hızlanması sebebiyle kişiler çok daha hızlı bir şekilde forma girerken sporlarında gerekli olan enerjiyi de elde etmiş oluyorlar. Bu durumda da ekstra daha fazla spor yapma şansları oluyor. Bu sayede sporlarından yüksek bir verim alan kişiler fiziklerini istedikleri şekle çok daha kısa bir süre içerisinde sokabiliyor. Hem kilo vermede, hem enerji elde etmede hem de kas oluşumunda yardımcı olan bu ürünler piyasada en çok tercih edilen ürünler arasında oluyor.

Birçok farklı marka karnitin üretimi gerçekleştirerek sporculara destek oluyor. Ancak bazı markaların ürünleri her zaman çok daha fazla tercih ediliyor. Özellikle diğer ürünleri ile de nam salmış olan markalar insanların genel olarak ilk tercihlerinden oluyor. hardline çok önemli bir marka olurken bu markanın karnitin ürünü de en fazla tercih edilen karnitin ürünleri arasında ilk sıralardaki yerini alıyor. Ürünü satın almayı düşünen kişiler 1000 ml. şeklinde satılan ambalajlarda ürünü görüntülüyorlar. Ürün sıvı halde olduğu için çok kolay bir şekilde kullanılabiliyor. 1 servisinde 30 ml. ürün kullanıldığı için kişiler bu ürünü 33 defa rahatlıkla kullanabilmektedir. Bu doğrultuda alınan bir servisin içerisinde 2000 mg. L-carnitine bulunmaktadır. Buna ek olarak 100 mg. miktarında da kafein yer alır. Bu maddelerin dışında başka bir madde yer almazken kişiler oldukça saf bir ürün ile karşı karşıya kalmış olurlar.

Bu ürün ülkemizde karpuz aromalı olarak satılmaktadır. Bu doğrultuda tadı çok kötü olmadığı için insanlar rahat bir biçimde kullanabilir. Ancak kişiler eğer karpuz tadını sevmiyorlarsa ya da içtiklerinde tadı keskin geliyorsa ürüne biraz su ekleyip kullanma şansları da bulunmaktadır. Ancak bu suyun 100-150 ml. miktarında olması yeterlidir. Çok fazla kullanıldığında etkisinde azalmalar görülebilmektedir. Bu ürünü düzenli bir biçimde kullanacak olan kişiler bir servisini sporlarından yarım saat öncesinde içebilirler. Bunun sayesinde yağ yakımları ve enerji kazanımı başlarken bu enerjiyi sporlarında da rahatlıkla kullanabileceklerdir. Spor olmayan günlerde kişilerin çok fazla bu ürünü kullanması tercih edilmezken spor günlerinde de aç karınla kullanılması önerilmektedir. Bu şartları sağlayacak bir düzen oturtan kişiler hardline karnitin ile birlikte kısa sürede sonuca gideceklerdir.

Bu ürünü satın almayı düşünen kişiler internet üzerinden rahatlıkla siparişlerini verebilirler. Bu siparişlerinde Fitbull sitesini tercih ederlerse sektörün en düşük fiyatlarıyla baş başa kalacak olan kişiler bu ürünü için 89 TL ödeme gerçekleştireceklerdir. Spor yapılmayan günlerde kullanılmadığından kişiler bu ürünü 2 aya yakın bir süre düzenli bir biçimde kullanabilirler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AGD Esenler Üniversite Öğrencilerinin Yanında!
AGD Esenler Üniversite Öğrencilerinin Yanında!
Darendeliler Ata Sporlarında Bütünleşecek!
Darendeliler Ata Sporlarında Bütünleşecek!