İsöslü Ampute Futbolcu Hasret, Amerika’dan gelin getirdi
Reklam

İsöslü Ampute Futbolcu Hasret, Amerika'dan gelin getirdi

AHA İSTANBUL - İstanbul Özürlüler Spor Kulübü (İSÖS) Ampute Futbolcularından Hasret Karakeçi ile Amerikalı Andi’nin ,Ümraniye Nikah Sarayı’nda kıyılan Nikah ‘da damadın şahitliğini İSÖS Başkan Yardımcısı Ali Gündüz Yaptı.

03 Temmuz 2019 - 12:30 - Güncelleme: 03 Temmuz 2019 - 12:39
Reklam

(İSÖS) Ampute Futbolcularından Hasret Karakeçi’nin ,gönlünü kaptırdığı İstanbul Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenlerinden Amerikalı Andi Shields ile, Ümraniye Nikah Sarayı’nda kıyılan Nikahda, gelinin şahitliğini arkadaşı Stephanie Powe,damadın Şahitliklerini kardeşi Medine Karakeçi ve İSÖS Başkanı Ali Gündüz yaptı.

Nikah törenine,gelinin Annesi Sebrina Madden Shields,Babası Stephen Shields,Damadın Annesi Remziye Karakeci,Babası Seyhmus Karakeci ile gelinin Amerika’dan gelen aile yakınları- arkadaşları ve damadın arkadaşları ve akrabaları ile İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ali Gündüz ve Genel Kaptanı Sadık Baş katıldı.

Nikaha gelemeyen İSÖS İkinci Başkanı Kamil İlhan Gözel’in gönderdiği Altın hediyesi, Reis Gıda AŞ ‘nin gönderdiği altın hediyesi ve hediye paketi ,Avrasya Hastanesinin Hediye Paketi ile İBB Meclis Üyesi Mim.Süleyman Uluocak ‘ın da çiçeği göze çarpanlar arasındaydı.

Aşkın dini ve dili olmaz diyerek engelleri de aşarak uzaklardan gelen aşkını bulan İSÖS’ün Ampute Futbolcusu Hasret Karakeçi, kıyılan nikahın ardından, aynı günün gecesi,Küçükçekmece Phoenix Restaurant’da aileler arasında dillere destan bir düğün yemeği ile mutluluğunu perçinledi.

Shields ve Karakeci Ailelerinin katıldığı yemekli müzikli düğüne, İstanbul Özürlüler Spor Kulübü (İSÖS) Ampute Futbol Takımı ikinci Başkanı Kamil İlhan Gözel ve eşi Nurcan Gözel,Başkan Yardımcısı Ali Gündüz ve TSM Sanatçısı Halide Göksoy katıldı

SÖS ikinci Başkanı Kamil İlhan Gözel gecede yaptığı konuşmasında futbolcuları Hasret için ,hem işinde hem de futbolunda başarılı kardeşimizin mutlu gününde yanında olmak bizleri mutlu etti dedi.Gelinin babası ve kardeşlerinin yaptığı konuşmalarda duygulu anlar yaşandı.

Sanatçı Murat Yaman’ın sahne aldığı Küçükçekmece Phoenix Restaurant’daki gecede konuklardan TSM Sanatçısı Halide Aksoy ‘da şarkı ve türküleriyle katılımcılara doyumsuz bir gece yaşattı.

Haber : Ali GÜNDÜZ

 

2019/07/2019-07-03-12-39-22.jpg
2019/07/2019-07-03-12-39-25.jpg
2019/07/2019-07-03-12-39-29.jpg
2019/07/2019-07-03-12-39-33.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Abdullah Başçı'dan Trump'un açıklamalarına kınama geldi
Abdullah Başçı'dan Trump'un açıklamalarına kınama geldi
Mardin Emniyet müdürü Hakan Çetinkaya'ya tebrikler yağıyor
Mardin Emniyet müdürü Hakan Çetinkaya'ya tebrikler yağıyor