Haznedar İdman Ocağı teknik adamlarıyla kıskandırıyor
Reklam

Haznedar İdman Ocağı teknik adamlarıyla kıskandırıyor

AHA İSTANBUL - Bölgenin başarılı takımlarından Haznedar İdman Ocağı Gökhan Kaya ve Serdar Aksoy'la yeni sezon için anlaştı.

01 Eylül 2019 - 21:21 - Güncelleme: 15 Temmuz 2020 - 12:47
Reklam
Reklam

Haznedar İdman Ocağı başarıdan başarıya koşarken teknik ekibine güç kattı. Serkan Kaya uzun zamandır Haznedar İdman ocağının teknik adam bayrağını taşırken , kadroya Gökhan Kaya ve Serdar Aksoy'da katıldı. Spor kulübü sosyal tesilerinde yapılan imza törenişnde konuşan kulüp başkanı Sinan Baltacı " Haznedar İdman ocağı spor kulübü olarak en iyisini başarmak için çalışıyoruz. Tüm katagorilerde yeni sezonda şampiyonluğa koşacağız. Hocalarımıza ve futbolcularımıza güveniyorum.Yeni sezonda herkesin gözü kulağı Haznedar İdman Ocağında olsun" dedi. Teknik kadroya katılan Gökhan Kaya Altınova sporun teknik adamıyken , Serdar Aksoy ise Güngörenspor'dan haznedar idman ocağı teknik kadrosuna transfer oldu. 

Haznedar İdman Ocağı Sosyal hesabındada bir açıklama geldi. Açıklamada

"İDMAN OCAĞI BÜYÜK DÜŞÜNÜR...
Güngören Futbolunda Sayısız Yetenekler Yetiştirip Türk Futboluna Armağan Eden Altınova spor Kulübünden Gökhan KAYA ve Güngören Spor Kulübünden Serdar AKSOY Hocalarımıza Kulübümüzde İmza Töreni Yapıldı.
Serkan KAYA-Serdar AKSOY-Gökhan KAYA 
Altyapıda Hepsi Ayrı Bir Marka Olan Bu Ekipin Abisi Serkan Hocamız;Amacımız Rahmetli Babamız Mehmet KAYA’nın İzinden Giderek Bölgemizdeki Yetenekli Çocukları Bulmak, Yetiştirmek,Profesyonel Olmalarını Sağlamaktır ve Bu Nedenle Kurumsal Yapısı Olan ve Bizimle Aynı Düşünen İdman Ocağı Spor Kulübü Yönetimine Sonsuz Saygılarımızı Sunarız Denildi. 

alanya rus escort

2019/09/2019-09-01-21-22-59.jpg
2019/09/2019-09-01-21-23-03.jpg
2019/09/2019-09-01-21-23-11.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güngören'in imarında artık Sinan Baltacı'nında imzası olacak
Güngören'in imarında artık Sinan Baltacı'nında imzası olacak
Fantazi Külot Modelleri ve Fiyatları İçin Pamuk Tenim!
Fantazi Külot Modelleri ve Fiyatları İçin Pamuk Tenim!