Halil Öncü ve Gamze Öncü 18. evlilik yıldönümünü Club Sun...
Reklam

Halil Öncü ve Gamze Öncü 18. evlilik yıldönümünü Club Sun Heaven’da kutladılar

Gazeteci Halil Öncü ve eşi Gamze Öncü evliliklerinin 18.yılını Alanya Club Sun Heaven’da kutlarken çocukları Umutcan ve Yağmur'da şahitlik ettiler

30 Ağustos 2015 - 06:34
Reklam
Reklam

Antalya ve Bölgesinde gazetecilik ve Turizm yazarlığı yapan Halil Öncü eşi Gamze Öncü ve çocukları Umutcan ve Yağmur ile 18.evlilik yıldönümlerini Alanya Konaklı'da bulunan Club Sun Heaven’da kutladılar.

 Değerli dostları Club Sun Heaven Genel Müdürü Volkan Dağ’ın yaptığı jest ile bu yıl evlilik yıldönümlerinin adresini Alanya olarak seçen Öncü çifti, ilgileri için Volkan Dağ’a teşekkürlerini sundu. Evlilik yıldönümleri ile birlikte eşi Gamze Öncü’nün doğum gününü de aynı gün kutlayan Halil Öncü yaptığı açıklamasında, “  Dile kolay 17 yılı devirdik 18.yıla girdik. İyi günde de kötü günde de hep birlikte olduğumuz olmazsa olmazım canım eşim ile evlilik yıldönümümüzü Alanya’da kutluyoruz. Bu arada evlilik yıl dönümü ile eşimin doğum gününü bir arada kutladık. Alanya’da ve Club Sun Heaven’da bu anı yaşamak güzeldi. Teşekkür ediyoruz” dedi.

Bizlerde AKBABA HABER AJANSI olarak nice 18 yıl sağlıklı, mutlu ve mesut birhayat geçirmelerini diler yeni evlenmek isteyen çiftlerede örnek aile modeli ile tüm çiftlere mutluluklar dileriz.

5931845.jpg
2127962.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Öznur Çalık; 15 Temmuz kurtuluş, yeniden kuruluş sürecidir,  demokrasi zaferidir.
Öznur Çalık; 15 Temmuz kurtuluş, yeniden kuruluş sürecidir,...
Selami Kılıç annesi Melahat Kılıcı kaybetmenin acısını yaşadı
Selami Kılıç annesi Melahat Kılıcı kaybetmenin acısını...