Halide Göksoy’un 20.Sanat Yılı Gecesi Muhteşem Oldu!..
Reklam
Reklam

Halide Göksoy’un 20.Sanat Yılı Gecesi Muhteşem Oldu!..

Yıllardır müziğin içinde bulunan ve daima sosyal - kültür projelerde yer alan,TSM Sanatçısı Halide Göksoy, 20. Sanat yılını, sanatçı dostları ve sevenler ile birlikte, Bahçelievler Abidin Pak Öğretmen Evi’nde ,Sevgi ve dostluk masajlarının verildiği gecede, büyük bir katılıma kutladı.

07 Mayıs 2018 - 10:23
Reklam
Reklam

TSM Sanatçısı Halide Göksoy’un 20. Sanat yılı gecesini, sanatçı dostları ve sevenler ile birlikte gerçekleştirdiği, Bahçelievler Abidin Pak Öğretmen Evi’ndeki muhteşem gecenin sunuculuğunu, Sair İsmail Aydoğmuş ve şair Şengül Yıldırım’ın yaptığı gecede sanatçı Halide Göksoy “Sefa Geldiniz Dostlar” Şarkısını söyleyerek girdiği salonda, sevenlerinin dakikalar süren alkışlarıyla karşılaştı. Hoş geldiniz konuşmasını yapan TSM sanatçısı Halide Göksoy,salonun hınca hınç dolu olduğunu görünce duyguların gizleyemedi. Gürsoy,bir biri ardına söylediği 15 şarkı ile sevenlerini coşturarak 20.sanat yılını kutladı.

Geceye katılan dernek başkanları ve dostlarının bazıları,Halide Göksoy’u anlatan konuşmaları,dostları tarafından kendisine sunulan,plaket ve hediyelerin ardından, Halide Göksoy’un geceye katılan sanatçı arkadaşlarından, Gülşen Aygün, Aylin Dönmez, Papatya Ekiz, Olcay Anıl, Azize Sultan, Gülnur Yılmaz Kuzucuoğlu,yasemin Yılmaz Kuzucuoğlu, Ayten Kocakuşaklı, Beyhan Peker, Gönül Şahin, Zeynep Kar ve Fedakar Öz  de sahne alarak geceye ayrı bir renk kattılar

Halide Göksoy’un 20. Sanat yılı yemekli gecesine, Düşler Dünyası Kültür Sanat Topluluğu başkanı şair İsmail Aydoğmuş, şair Şengül Yıldırım, şair Şükrü Altınel ,Hilmiye Kılıçarslan ve Düşler Dünyası Kültür sanat Topluluğu üyeleri, Anadolu Kültür Sanat Mozaik Derneği Başkanı Mürsel Adıgüzel , Yazın Sanat Kooperatifi başkanı Cafer Hergünsel, Marmara Üniversitesi Mezunları Lokali üyeleri,Beyoğlu Öğretmen evi Sanat Grubu ve Validebağ Öğretmenevi sanat Grubu üyeleri, Bakırköylü Sanatçılar derneği ( BASAD ) üyeleri, ADD. Atatürkçü Düşünce Derneği Fatih Şubesi üyeleri, Zeytinburnu Çevre Kültür Turizm Derneği ( ZEYÇED) Başkanı, (TSD) Türkiye Sakatlar Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi,GÖZDER Görme Özürlüler Derneği Gönüllüsü Ali Gündüz, Şirinevler Gönül Dostları Korosu, Kastamonu Araç Birlik platformu Başkanı Rafettin Ayvacıbey, Başkan yardımcısı Ahmet Dağlı, Cide Federasyonu. Kurucu Başkanı. ve İyi Parti Sarıyer Başkan Yardımcısı Mehmet Öz,Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı eski Muhtarı Alaattin Korkmaz, Rumeli Derneklerinden İdris Sönmez, Esenler Dernekler Fed. Kadın Kolları Başkanı Zülfünaz Arpa, Osmar Kristal Yönetim Kurulu Başkanı Osman Duman ve çok sayıda davetli katıldı.

TSM Sanatçısı Halide Göksoy, kapanış konuşmasında “Hem ben, hem sevenlerim mutlu oldular.Dostlarla birlikte samimi ,sıcak ve kaliteli bir gece yaşadık. Etkinliğin oluşmasında destek gördüğüm,dernek ve kurumlara,gece boyunca birlikte olduğum saz üstatlarım; Mahmut Demirci, Mehmet Özçelebi, Ahmet Gülcüoğlu, Gökhan Çelik v Mutlu Topçu’ya uyumlu çalışmalarıyla bana eşlik etmelerinden dolayı ,geceme katılan bir birinden değerli sanatçı arkadaşlarıma,değerli misafirlerime ve sahne alarak gecemizi renklendiren dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Ben bu geceyi ve sizleri hiç unutmayacağım,siz, değerli sanat müziği sevenlerinde unutamayacağınız anılarınız arasında ,bu gecemizin bir anı olarak hatırlanmasını isterim” dedi.

2018/05/2018-05-07-10-27-12.jpg
2018/05/2018-05-07-10-27-16.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halis Dalkılıç; Malatyalı hemşerilerimizden oy istemiyorum, omuz istiyorum
Halis Dalkılıç; Malatyalı hemşerilerimizden oy istemiyorum, omuz...
Ufka Yolculuk 7 Sınavı Tamamlandı
Ufka Yolculuk 7 Sınavı Tamamlandı