Güngörenin Emniyeti Murat Aydın’dan sorulacak
Reklam

Güngörenin Emniyeti Murat Aydın'dan sorulacak

AHA İSTANBUL - İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki bayrak değişimi sonrası Güngören Emniyet Müdürlüğünde de görev bayrağı Ayhan Elmalı'dan Murat Aydın'a geçti.

17 Temmuz 2020 - 22:59 - Güncelleme: 17 Temmuz 2020 - 23:35
Reklam
Reklam

İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevini Dr. Mustafa Çalışkan  , Zafer Aktaş'a devir ederken il emniyet müdür yardımcılarının yanı sıra   ilçe emniyet müdürlüklerinde görev değişikliği oldu. 2 yıla yakın Güngören ilçe emniyet müdürlüğü görevi yürüten Ayhan Elmalı, bayrağı Murat Aydın'a teslim etti. 

Güngören ilçe emniyet müdürü Murat Aydın  Asayiş, terör kaçakçılık ve Narkotik suçlarla mücadelede  uzun yıllar görev yapmış, suç ve suç unsurlarına karşı amansız mücadelede bulunmuş bir isim. 

Murat Aydın Kimdir? 

Aslen Elazığ'lı olup 1970 doğumludur. İlk orta ve lise eğitimini Elazığ'da tamamladı. 1992 yılında İstanbul'da ilk görevine başlayan Güngören ilçe emniyet müdürü Murat Aydın, 28 yıllık mesleki hayatında Konya, Sivas, Gaziantep, Muş ve İzmir'de çeşitli birimlerde görev yaptı. Son bir buçuk yıl, Maltepe ilçe emniyet müdür yardımcılığı görevinde iken atamayla Güngören ilçe emniyet müdürü oldu. Sokak dilini iyi bilen yeni ilçe emniyet müdürü Murat Aydın mesleki tecrübesi yüksek, disiplinli bir yönetici. Sporu ve sporcuyu seven Emniyet Müdürü Murat Aydın uzun bir süre boks sporuylada ilgilendi.  Emniyet müdürü Murat Aydın evli 3 çocuk babası. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Osman gazi
    3 hafta önce
    Tebrikler. Görevini layıkıyla yerine getireceğiniden şüphem yoktur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şair Mehmet Tunç'un şiir kitabı,  Fıratın Gizemi çıktı
Şair Mehmet Tunç'un şiir kitabı, Fıratın Gizemi çıktı
Çelikhan'da 4 kişi yedikleri salatalıktan zehirlendi
Çelikhan'da 4 kişi yedikleri salatalıktan zehirlendi