Gözder Başkanı Ali Varlık Kızını Evlendirdi
Reklam
Reklam

Gözder Başkanı Ali Varlık Kızını Evlendirdi

Gözder Görme Özürlüler Derneği ( GÖZDER ) Başkanı Ali Varlık’ın kızı Çiğdem Varlık ile Mustafa Tunç,Küçükçekmece Mert Düğün Salonunda yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

14 Mayıs 2018 - 09:55 - Güncelleme: 14 Mayıs 2018 - 10:40
Reklam
Reklam

Gün değil,ay değil,bir ömür boyu beraberliğe,tutuştuk el ele..Bekliyoruz sizleri de düğünümüze! .” diye bastırdıkları davetiyeler ile,Küçükçekmece Mert Düğün Salonundaki düğünlerine davet ettikleri dostlarından katılanları, Ali - Fadime Varlık ve Cafer – Rahile Tunç ailelerinin misafirlerini kapıda karşıladığı düğüne,Gözder Görme Özürlüler Derneği ( GÖZDER ) Başkanı Ali Varlık, Başkan Yardımcısı Oğuz Taşdemir,Genel Sekreter Perihan Pala,Sosyal İşler Tanıtma Sekreteri Ali Biçer ve eşi Yurdagül Demir Biçer ,Mali Sayman Kemal Köstek ve Kızı Esra Köstek ile Yönetim Kurulu ve Üyeleri  ,Düşler Dünyası Kültür Sanat Topluğunu TSM sanatçılarından Halide Göksoy, (TSD ) Türkiye Sakatlar Derneği Genel Merkez Üst Kurul Delegesi ve İstanbul Özürlüler Spor Kulübü ( İSÖS )  Yönetim Kurulu Üyesi,GÖZDER Gönüllüsü Ali Gündüz ve STK temsilcileri, Varlık ve Tunç Aileleri ve yakınları ile çok sayıda davetli katıldı.

Salon orkestrası ve sanatçılarının,katılımcılara hoşça vakit geçirdiği saatlerde,gözler,ortalarda görülmeyen, Kız babası Gözder Ali Varlık’ı aradı,biricik kızını veren Başkan Varlık,’ın devamlı gözyaşlarını tutamaması katılımcılara duygusal anlar yaşattı.

Düğün programına ilave olarak,Konuklardan,geçtiğimiz günlerde 20.Sanat Yılını kutlayan TSM sanatçısı Halide Göksoy’da ,sahne alarak bir biri ardına söylediği şarkılarla düğüne renk kattı.

GÖZDER Başkanı Ali   VARLIK,düğün sonunda yaptığı teşekkür konuşmasında,” Her etkinliğimizde yanımızda olan gönüllülerimizin bu mutlu günümüzde de yanımızda olmalarından dolayı mutlu olduk.Varlık ve Tunç ailesi adına Tüm katılımcılara teşekkür ederim ,evlenen gençlerimize de ömür boyu mutluluklar dilerim “ dedi.

Haber: Ali Gündüz

2018/05/2018-05-14-10-01-21.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vakko Kadını Parlak Bir Dokunuşla Yıldızlara Eşlik Ediyor
Vakko Kadını Parlak Bir Dokunuşla Yıldızlara Eşlik Ediyor
İstanbul'da yaşayan Posoflulara gurbet yolu dayanmıyor
İstanbul'da yaşayan Posoflulara gurbet yolu dayanmıyor