Gönüllerin Anahtarından Sonra Şehrin Anahtarı
Reklam

Gönüllerin Anahtarından Sonra Şehrin Anahtarı

16 Nisan 2019 - 14:18 - Güncelleme: 17 Eylül 2020 - 13:28
Reklam
Reklam

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı esnaf odaları başkanları, Erciyes Üniversitesi Rektörü, AK Parti İl Gençlik Kolları, Mimarsinan OSB, KAYSİAD ve Kafkas Dernekleri ziyaret etti. Esnaf odalarının ziyaretinde Başkan Büyükkılıç’a temsili olarak şehrin anahtarı hediye edildi.

“TÜM KAPILAR AÇILACAK”

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Ahmet Övüç ile KESOB’a bağlı odaların başkanları Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti. Ahmet Övüç, Başkan Büyükkılıç’a hayırlı olsun dileklerini ileterek, esnafların beklentileriyle ilgili bilgiler verdi. Başkan Büyükkılıç da, birlikte hareket ederek bu güzel şehre en güzel şekilde hizmet edeceklerini ifade ederek, “Sizlere rağmen bir şey yapmayacağız. Sizlerle birlikte çok şeyler yapacağız. Yükler varsa o yükleri çekmek için gayret ederiz. İşimizi severek yapıp koşturacağız. Bunun sonucunda da inşallah Allah lütfedecek ve kapanan kapı kalmayacak. Tüm kapılar birer birer açılacak. Pozitif enerji yayarak ve pozitif düşünerek çalışacağız. Konuşarak aşılmayacak, anlaşarak yapılmayacak hiçbir iş olmaz” diye konuştu.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’A ŞEHRİN ANAHTARI VERİLDİ

Ziyarette Başkan Büyükkılıç’a Saatçiler, Anahtarcılar ve Bujitericiler Odası Başkan Yardımcısı Hacı Mehmet Şimşek tarafından temsili olarak şehrin anahtarı hediye edildi. Takdim edilen anahtarın üzerinde “2019 yerel seçimlerinde gönüllerin anahtarını almış olan Sayın Başkanımıza sembolik olarak Kayserimizin anahtarını teslim etmekten gurur duyarız” ifadeleri yer aldı. Saatçiler, Anahtarcılar ve Bujitericiler Odası Başkanı Mustafa Alan da Başkan Büyükkılıç’a Tarihi Saat Kulesi’nin maketini hediye etti. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 19. Bölge Birliği Başkanı Mustafa Alan ayrıca, Başkan Memduh Büyükkılıç’ı esnaf ailesinden birisi olarak gördüklerini kaydetti.

“ELİF GİBİ DİMDİK OLACAĞIZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Nuri Kuş da ziyaret etti. Ziyarette Başkan Büyükkılıç’a doğruluğun simgesi olan Elif Tablosu hediye edildi. Başkan Büyükkılıç, her zaman elif gibi dimdik olacaklarını söyledi.

“İŞBİRLİĞİ İLE HER ALANDA GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”

Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış da Başkan Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Rektör Çalış, Başkan Büyükkılıç’ı her zaman yanlarında gördüklerini belirterek, “Hep birlikte üniversitemizi ve Kayserimizi büyütmek için çalışacağız” dedi. Başkan Memduh Büyükkılıç da, Erciyes Üniversitesi’nin önemini vurgulayarak, “Üniversitemiz bizim yüz akımız. İşbirliği halinde her alanda çok güzel işler yapacağız” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı, Mimarsinan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karabulut ve yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Sanayici ve İş Adamları Derneği (KAYSİAD) Başkanı İbrahim Yılmaz ve Kayseri Kafkas Derneği Başkanı Hayrettin Seyhan ile Kafkas Dernekleri yöneticileri de ziyaret etti.

hardcore porno

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güngören'in imarında artık Sinan Baltacı'nında imzası olacak
Güngören'in imarında artık Sinan Baltacı'nında imzası olacak
Fantazi Külot Modelleri ve Fiyatları İçin Pamuk Tenim!
Fantazi Külot Modelleri ve Fiyatları İçin Pamuk Tenim!