Fuara Kıraç Konseri Damga Vurdu

Fuara Kıraç Konseri Damga Vurdu

Bu yıl ik kez düzenlenen ve Trakya bölgesinin en büyük Alışveriş fuarı dahil olmak üzere Dört Fuarın bir arada yapıldığı ve katılımcı esnafın büyük bir bölümünün memnun ayrıldığı ÇAF da son gece Kıraç konseri damga vurdu. Çorlu'da ilk defa düzenlenen ve aynı anda 4 fuarı bünyesinde barındıran Çorlu Alışveriş Fuarı sona erdi. Fuarın kapanışında ünlü sanatçı Kıraç sahne aldı.

07 Ağustos 2018 - 17:41
Reklam
Reklam

Çorlu Kaymakamlığı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çorlu Belediyesi, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, Trakya Kalkınma Ajansı, S.S. Çorlu Koordine Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, Çorlu Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Renkly Fuarcılık ile dernekler, kurum ve kuruluşların da destekleriyle 30 Temmuz - 5 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve bu yıl ilk kez düzenlenen Çorlu Alışveriş Fuarı sona erdi.

6. Çorlu Autoshow Otomobil - Çorlu Trakya Balkan Ülkeleri Hazır Giyim, Ev Tekstili, Kültür ve Turizm Fuarı”, “Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı”, “11. Çorlu Tarımtech Tarım Fuarı” ve “Euro Animalia Avrupa Hayvancılık Ekipmanları ve Süt Endüstrisi Fuarı”nı aynı anda içinde barındıran Çorlu Alışveriş Fuarı, Çorlu halkının yanı sıra yurt içi ve yurt dışından binlerce insanı bir hafta süreyle ağırladı. Çorlu Alışveriş Fuarı'nın son gününde sahne alan ünlü sanatçı Kıraç, konser alanını dolduranlara doyumsuz bir gece yaşattı.

Konser esnasında sahneye çıkan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Kıraç'a çiçek takdim ederken kendisini Çorlu'da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sarıkurt konuşmasında, "Bizlere güzel bir gece yaşattığınız için şahsım ve halkım adına size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum." dedi. Başkan Sarıkurt'un ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Behçet Atlı da Kıraç'a çiçek takdim etti.

Kıraç, sevilen şarkılarını birbiri ardına seslendirirken kendisini izlemeye gelen binlerce hayranı şarkılarına eşlik etti. Kıraç, sahne performansıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

2018/08/2018-08-07-17-46-01.jpg
2018/08/2018-08-07-17-46-03.jpg
2018/08/2018-08-07-17-46-05.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bağcılar'da sokak eşkıyaları evi kurşun yağmuruna tuttu bir kadın Yaralı
Bağcılar'da sokak eşkıyaları evi kurşun yağmuruna tuttu bir...
Aşırı surat ve dikkatsizlik az kalsın Can alıyordu
Aşırı surat ve dikkatsizlik az kalsın Can alıyordu