Eyüp Şenocak’ın dayısı Osman Başak genç yaşda hayata veda...

Eyüp Şenocak'ın dayısı Osman Başak genç yaşda hayata veda etti

AHA - TRABZON - Güngören belediyesi meclis üyesi Eyüp Şenocak'ın dayısı Osman Başak yakalandığı amansız hastalığın pençesinden kurtulamayarak hayata veda etti.

29 Ağustos 2019 - 21:31 - Güncelleme: 29 Ağustos 2019 - 22:40
Reklam

Aslen Trabzon OF'lu olan Çorlu emniyet müdürlüğünde görevli polis memuru Osman Başak yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü. Gördüğü tedavilere rağmen sevenlerini gözü yaşlı geride bırakarak hakka yürüdü. 3 çocuk babası Osman Başak için Memleketi Trabzon Of Balaban camisinde ikindi namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi. Ebediyete intikal eden Osman Başak düzenlenen cenaz töreninde haklar helal edilirken semaya açılan ellerde edilen dualar rahmetlinin ruhuna hediye edildi.Cenze namazı sonrası rahmetlinin naaşı dualarla ebedi istirahatgahı olan Trabzon Of ilçesi eski ismi Micco olan Tavşanlı köyüne götürülerek aile kabristanına defin edildi.

Rahmetlinin yeğeni olan Güngören belediyesi meclis üyesi Eyüp Şenocak rahmeli dayısını kelimelerle tarif ederken "Aramızdaki yaş farkının 5-6 olmasına rağmen dayı yeğen ilişkisinin ötesinde candan dosttuk. 10 numara insandı. Ailesine bağlı vatan sevgisiyle tutuşan örnek biriydi. Mekanı cennet olsun." dedi.

Güngören Ak parti ilçe başkan vekili Devran Yalçınkaya'da meclis üyesi Eyüp Şenocak'ın acısına ortak olup bir mesaj yayınladı. Başkan vekili Devran Yalçınkaya mesajında " Belediye meclis üyesi Eyüp Şenocak'ın  Kıymetli Dayisi Osman BAŞAK Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur Merhuma  Allahtan  Rahmet , Kederli Başak ve Şenocak Ailelerine Sabırlar diliyoruz" derken çok sayıda yol arkadaşlarıda sosyal medyada yayınladıkları mesajlarla Eyüp Şenocağın acısına ortak oldular. Belediye meclis üyesi Abdullah Kayduman, Kazım Gündoğan, Ayfer Zeylan, Özcan Efilti,   Ak Parti ilçe başkan yardımcısı Servet Kayaduman,  iş adamı Ali Yazıcı, Mehmet Karadeniz, sivil toplum kuruluşlarından başkan ve yöneticileri, siyasi parti temsilcilerinden Ferhat Öztürk, İbrahim Yılmaz,  İlyas Danışmaz, Nagehan Şahin Kocabaş, Zeki Kürklü, Selma Gökçek, Murat Kabaoğlu, Halil Yücel,  Nevzat Kaya, Fikret Turan, Nurettin Seyyar, Maraşal Çakmak mahalle muhtarı Nuray Aydın, eski belediye başkan yardımcısı Rahmi Berber, Ezgi Sultan Şahinli ve ismini sayamadığımız çok sayıda dost ve kurum temsilcileri mesajlarında Allah'dan Osman Başak için rahmet dilerlerken, geride bırakılan acılı ailyede sabırlar dilendi. 

2019/08/2019-08-29-22-16-04.jpg
2019/08/2019-08-29-22-16-08.jpg

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ieururueıe
    4 ay önce
    Dünyaya iz bırakan 10 numara insandı. Çok iyi kalpli ailesine bağlı, yardımsever, çok iyi bir adamdı. Mekanı cennet olsun. Nurlar içinde uyusun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Prefabrik Yapılar Türkiye’nin Her Yerinde Yapılır mı?
Prefabrik Yapılar Türkiye’nin Her Yerinde Yapılır mı?
Bağcıların Sesi geliyor
Bağcıların Sesi geliyor