Estonya Heyeti Kemer Belediyesini Ziyaret Etti

Estonya Heyeti Kemer Belediyesini Ziyaret Etti

AHA ANTALYA-Oflaz Turizmin organizasyonu ile Estonya’nın başkenti Talin’inden gelen Meclis Başkanı Toomas Vitsut ve beraberindeki heyetin Antalya ve Kemer’deki ziyaretleri devam ediyor.

06 Mart 2015 - 13:15
Reklam
Reklam

Heyetin yeni durağı Kemer Belediyesi oldu.  Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün yurt dışında olması nedeniyle heyeti Başkan Vekili Ahmet Can ile Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel karşıladı. Karşılıklı sohbette Kemer Belediyesinin çalışma sistemini merak edip soran heyete konu ile ilgili cevaplar verilirken,  Belediyenin eğitim sistemi üzerindeki yeri ve önemi anlatıldı.

                Öncelikli olarak eğitim sitemi ve şehirleşme konularında  bilgiler almak üzere Antalya ve Kemer’de bulunduklarını da dikkat çeken Talin Meclis Başkanı Toomas Vitsut gösterdikleri ilgi için Kemer Belediyesi yetkililerine teşekkürlerini sundu. Heyete Başkan vekili Ahmet Can tarafından plaketler verilirken, konuk heyette Estonya’yı simgeleyen bir bayrak ile Estonya’yı tanıtan bilgileri içeren katalog hediye etti. Konuk heyete ziyaretin ardından Kemer Belediyesi hizmet alanı gezdirilip, çalışma sistemi hakkında bilgiler verildi.

Heyette Talin Kent Konseyi  Başkanı Toomas Vitsut’un yanı sıra Sosyal ve Çevresel Psikoloji Profesörü Mati Heidmets, Estonya Ensitütüsü Gelecek çalışmaları direktörü Prof. Erik Terk, Talin Teknoloji Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakülte Dekanı Sulev Maeltsemees, Talin şehir Ombudsmanı Juri Kaljuvee, Talin Kültür ve Gençlik Merkezi Başkanı Tiina Magi ile birlikte 10 kişi yer alıyor. 

8262442.jpg
9416337.jpg
9813231.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fatih'de Kumar masasına Koranavirüs baskını
Fatih'de Kumar masasına Koranavirüs baskını
Diriliş Eğitim  Sendikasından Melike Büyük  Dinçer öğretmenin  fedakarlığına  tebrikler yağdı
Diriliş Eğitim Sendikasından Melike Büyük Dinçer öğretmenin...