Ercan Bal, Milletvekili Başvurusunu Gerçekleştirdi

Ercan Bal, Milletvekili Başvurusunu Gerçekleştirdi

Garden Mobilya'nın sahibi İş adamı Ercan BAL 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için AK Parti'ye aday adaylığını açıkladı.

30 Nisan 2018 - 12:45
Reklam
Reklam

Yüksek Seçim Kurulu seçimin başlangıcını 30 Nisan 2018 olarak belirledi.

Takvime göre Cumhurbaşkanı adaylığı için başvurular 1 Mayıs'ta başlayacak. Siyasi partiler, cumhurbaşkanı adaylığı başvurularını 5 Mayıs 2018 saat 17.00'ye kadar yapabilecek.

Siyasi parti genel merkezleri seçime katılacaklara ait aday listeleri, YSK'ya 21 Mayıs saat 17.00'ye kadar verecekler.

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Balıkesir'de de partilere Milletvekilliği aday adaylığı için müracatlar devam ediyor. Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı aday adaylığı kayıt sürecinin tamamlanmasına kadar hummalı bir çalışma içerisine girdi.

Aday adayları, gerekli olan evrakların hazırlanması ve adaylık başvuru ücretini yatırmalarının ardından İl Başkanlıklarının yolunu tuttular.

Garden Mobilya'nın sahibi İş adamı Ercan BAL'da 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için AK Parti'den Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Balıkesir İl Başkanlığı binasına gelerek aday adaylığı başvursunu yapan Ercan BAL;

''24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için AK Parti'den Milletvekili aday adaylığı başvurumuzu gerçekleştirdik. Ülkemize Milletimize ve Balıkesir'e hizmet etmek için yola çıktık. Milletvekili adayı olup olmamamız önemli değil, önemli olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın yanında olduğumuzu göstermektir.

Nasip olurda seçimlerde aday gösterilirsek inşaallah Balıkesir'e en iyi şekilde hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacak, her zaman halkımızın içinde olmaya özen göstereceğiz.

Ankara'da yapacağımız çalışmalar yanında sürekli halkımızla iç içe olarak onların sorunlarını dinleyecek görüşlerini alacak, Ülkemiz ve Balıkesir için neler yapabiliriz'in sorularına birlikte cevap arayacağız.

Tüm aday adayı arkadaşlarımız birbirinden değerli arkadaşlar, Genel Merkezimiz en doğru kararı verecektir. Seçimler Ülkemize Milletimize ve Balıkesir'imize hayırlı olsun.'' dedi.

Genel Merkezlerin adaylarda aradığı kriterler ve 21 Mayıs'ta sürpriz adayların olup olmayacağı vatandaşlar arasında merak konusu olurken tüm aday adaylarında seçim heyacanı başlamış durumda. Milletvekili aday adayları Merkez ve İlçe teşkilatlarında çalışmalarına hız vererek kendilerini tanıtma ve Milletvekili olmaları halinde neler yapacaklarını anlatma yarışına girmiş durumdalar.

24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri Ülkemiz için hayırlı olsun.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hassas Dişlere Çözüm: Sensodyne
Hassas Dişlere Çözüm: Sensodyne
Güngören'de Tranvay yaya virajı Can yakmaya devam ediyor
Güngören'de Tranvay yaya virajı Can yakmaya devam ediyor