Diriliş Eğitim Sendikasından Melike Büyük Dinçer öğretmenin...
Reklam

Diriliş Eğitim Sendikasından Melike Büyük Dinçer öğretmenin fedakarlığına tebrikler yağdı

AHA - Diriliş Sendikası Genel başkanı Mehmet Nuri kaynar "Melike öğretmenin şahsında fedakâr öğretmenlerimizi canı gönülden tebrik ediyorum."

05 Nisan 2020 - 00:51 - Güncelleme: 05 Nisan 2020 - 00:57
Reklam
Reklam

MESK-Memur ve Emekli Sendikaları Genel Başkan Yardımcısı ve Diriliş Eğitim Sendikası Genel Başkanı Mehmet Nuri Kaynar Türkçe öğretmeni Melike Büyük Dinçer'in masayı yan çevirip okul tahtası gibi kullanarak internet üzerinden öğrencilerine ders anlatmasının medya da yer alan görüntüleri üzerine sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında ‘Türkçe öğretmenimiz Melike Büyük Dinçer’in şahsında tezahür eden bu ruh yüzbinlerce öğretmenimizin emeğinin yansımasıdır.’ Dedi. Güçlü, büyük Türkiye idealinin eğitim ile ve eğitim de diriliş ruhuyla mümkün olacağını ifade eden mesajını ‘Melike öğretmenin şahsında fedakâr öğretmenlerimizi canı gönülden tebrik ediyorum.’ Diyerek bitirdi.
Diriliş Eğitim Sendikası Genel Başkanı Mehmet Nuri Kaynar’ın Mesajı: “Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesi Cumhuriyet Ortaokulunda Türkçe öğretmeni olarak görev yapan Melike Büyük Dinçer'in masayı yan çevirip okul tahtası gibi kullanarak internet üzerinden öğrencilerine ders anlatması bu mesleğin ruhunun ne olduğunu göstermesi açısından önemli bir örnektir. Diriliş ruhundan kastımız da tam olarak budur işte. Mazeretlerin esiri olmadan, bu şartlar altında ne yapabilirim? Sorusunu kendimize sorarak mevcut şartlar içerisinde elimizden gelenin en iyisini ortaya koyabilmektir. Türkçe öğretmenimiz Melike Büyük Dinçer’in şahsında tezahür eden bu ruh yüzbinlerce öğretmenimizin emeğinin yansımasıdır. Güçlü, büyük Türkiye ideali eğitim ile ve eğitim de diriliş ruhuyla mümkün olacaktır. Melike öğretmenin şahsında fedakâr öğretmenlerimizi canı gönülden tebrik ediyorum.”

2020/04/2020-04-05-00-56-20.jpg
2020/04/2020-04-05-00-56-26.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Eski başkanlardan Mevlüt Çalışkan hakka yürüdü
Eski başkanlardan Mevlüt Çalışkan hakka yürüdü
Chp'li Kadınlar
Chp'li Kadınlar "İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR!"