DENİZ BUKLET’TEN MAKEDONYA’YA İHRACAT
Reklam

DENİZ BUKLET’TEN MAKEDONYA’YA İHRACAT

Antalya’da 2007 yılından bu yana Buklet sektöründe üretici Firma olarak hizmet veren Deniz Buklet’in yurt dışı atağı sürüyor. Kısa bir süre önce Tunus’ta yer alan otellere buklet malzemesi ihracatı yapan Deniz Buklet şimdi de Makedonya’da yer alan IzgrevHotel’e Buklet malzemesi göndermeye başladı.

06 Ekim 2015 - 11:53
Reklam
Reklam

 Antalya başta olmak üzere Akdeniz, Ege ve Türkiye’nin birçok noktasında yer alan otellerin buklet ihtiyaçlarını karşılayan Deniz Buklet, ara vermeden çalışmalarını sürdürüyor.

Deniz Buklet Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Danışman yaptığı açıklamada, “ Başta Antalya olmak üzere Akdeniz, Ege ve Türkiye’nin dört bir noktasında yer alan otellerimize buklet malzemelerini üretici firma olmanın da avantajı ile gönderiyoruz. Otellerimiz ile birlikte iyi işbirliği içerisindeyiz. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışına da açılmaya başladık. Kısa bir süre önce Tunus’la başladığımız ihracatımızı Makedonya ile sürdürüyoruz. Makedonya’nın Strugakenti Ohri Gölü kıyısında yer alan Hotel Izgrev’in buklet malzemelerini Antalya’dan Deniz Buklet olarak gönderiyoruz. Amacımız Makedonya’da Hotel Izgrev ile başladığımız bu operasyonumuzu bölgedeki diğer oteller ile devam ettirmek” diye konuştu.

8415318.jpg
9928331.jpg
6109925.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Öznur Çalık; 15 Temmuz kurtuluş, yeniden kuruluş sürecidir,  demokrasi zaferidir.
Öznur Çalık; 15 Temmuz kurtuluş, yeniden kuruluş sürecidir,...
Selami Kılıç annesi Melahat Kılıcı kaybetmenin acısını yaşadı
Selami Kılıç annesi Melahat Kılıcı kaybetmenin acısını...