CLUB SUN HEAVEN ÇOCUK MİSAFİRLERE TÜRK BAYRAKLARI DAĞITTI

CLUB SUN HEAVEN ÇOCUK MİSAFİRLERE TÜRK BAYRAKLARI DAĞITTI

AHA ANTALYA - Club Sun Heaven’de konaklayan Türk, Alman,Rus,Ukrayna,Kazakistan gibi ülkelerden gelen çocuklar 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladılar. Club Sun Heaven otelde konaklayan çocukların tamamına Türk Bayrağı dağıtıldı.

30 Ağustos 2015 - 06:44
Reklam
Reklam

Alanya Konaklı'da bulunan Club Sun Heaven’da konaklayan Türk misafirler ile dünya çocukları Türk bayrakları ile poz verip 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladılar. 

Club Sun Heaven otelde konaklayan çocukların tamamına Türk Bayrağı dağıttı. 30 Ağustos zafer Bayramı nedeniyle Club Sun Heaven’de konaklayan Türk, Alman, Rus, Ukrayna, Kazakistan gibi ülkelerden gelip tatillerini Alanya olarak seçen misafirlerin çocukları Genel Müdür Volkan Dağ ve Animasyon ekipleri tarafından dağıtılan bayrakları salladılar ve 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladılar.

Ailelerin de büyük ilgi gösterdikleri etkinlik ile ilgili olarak görüşlerini açıklayan Club Sun Heaven Genel Müdürü Volkan Dağ, “Öncelikle son dönem ülkemizde yaşanan terör olaylarının son bulması dileğiyle 30 Ağustos Zafer bayramımızı buruk ta olsa otelimizde kutluyoruz.  Club Sun Heaven olarak başta ülkemiz misafirleri olmak üzere Almanya, Rusya, Beyaz Rusya, Kazakistan gibi ülkelerden gelip tatillerini burada geçiren çocuklarımız ve ailelerimiz ile birlikte bu günü kutlamak istedik. Otelimizde ülkemiz ve diğer ülkelerden gelip konaklayan yaklaşık 250 çocuk var. Tüm çocuklarımıza Türk Bayrakları dağıttık. Yabancı misafirlerimizin ilgisi görülmeye değerdi” dedi.

Halil ÖNCÜ

1987516.jpg
5870951.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fatih'de Kumar masasına Koranavirüs baskını
Fatih'de Kumar masasına Koranavirüs baskını
Diriliş Eğitim  Sendikasından Melike Büyük  Dinçer öğretmenin  fedakarlığına  tebrikler yağdı
Diriliş Eğitim Sendikasından Melike Büyük Dinçer öğretmenin...