Başkan Ahmet Sarıkurt Sustu, Halk Konuştu

Başkan Ahmet Sarıkurt Sustu, Halk Konuştu

Çorlu Belediyesi tarafından başlatılan tarihi girişim ve çalışma devam ediyor. Başkan Sarıkurt tüm mahalleleri gezip vatandaşlarla buluşarak, sorunları yerinde dinliyor. Halk konuşuyor başkan dinliyor projesi tüm hızıyla devam ediyor. Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, "Halk Konuşuyor Başkan Sarıkurt Dinliyor" halk buluşmasında Hatip Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

30 Temmuz 2018 - 11:47 - Güncelleme: 30 Temmuz 2018 - 12:02
Reklam
Reklam

İkinci kez düzenlenen “Halk Konuşuyor, Başkan Dinliyor” mahalle buluşması Hatip Mahallesi muhtarlık binası arkasında yer alan Faruk Nafiz Çamlıbel Parkı’nda gerçekleştirildi. Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Başkan Yardımcıları Serhad Çatalkaya, Erdoğan Demirci ve Hülya Perin ile CHP Çorlu İlçe Yöneticisi Mehmet Demir ve Hatip Mahalle Muhtarı Serpil Atar’ın yer aldığı mahalle buluşması, Başkan Sarıkurt'un belediye faaliyetlerine yönelik bir sunum ile başladı.

Başkan Sarıkurt'un bilgilendirme sunumunun ardından, vatandaşlardan gelen soruları tek tek cevapladı ve notlar aldı. Vatandaşlardan gelen talep ve şikâyetleri dinleyen Başkan Sarıkurt, çözüme yönelik hızlı adımlar atmak için elinden geleni yapacağını ifade ederken talep ve şikâyete konu görüşleri ilgili birimlere iletilmek üzere kayıt altına aldı.

"Halk Konuşuyor, Başkan Dinliyor” mahalle buluşmasının sonunda park alanında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Sarıkurt, yakın ilgi gösteren mahalle sakinlerine teşekkür etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen buluşmadan duydukları memnuniyeti ifade eden mahalle sakinleri, Başkan Sarıkurt’a mahallelerine gelerek kendilerini dinlediği için teşekkür ettiler.

Öte yandan program dâhilinde aileleriyle birlikte toplantı alanına gelen çocuklara boyama kitapları, balon, kek ve şekerleme ikramı yapıldı. “Halk Konuşuyor, Başkan Dinliyor” mahalle buluşmaları program dâhilinde Çorlu’nun tüm mahallelerinde gerçekleştirilecek. Buluşmalar sosyal medya hesaplarının yanı sıra çeşitli iletişim araçlarıyla ilgili mahallelerde yaşayan vatandaşlarla paylaşılacak.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

2018/07/2018-07-30-11-55-47.jpg
2018/07/2018-07-30-11-55-51.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Güngören'in Fırıncıları  Güngören ve ilgi Hastanesinde özel ağırlanacak
Güngören'in Fırıncıları Güngören ve ilgi Hastanesinde özel...
Esendemir ailesi Özgül Esendemir Başarır için yas tutuyor
Esendemir ailesi Özgül Esendemir Başarır için yas tutuyor