Bahçelievler Asil Okullarının Müdürü Sencer Şen Oldu

Bahçelievler Asil Okullarının Müdürü Sencer Şen Oldu

Asil Okulları Bahçlievler şubesinin yeni müdürülüğüne Sencer Şen getirildi

14 Haziran 2017 - 17:23 - Güncelleme: 14 Haziran 2017 - 18:02
Reklam

Eğitim kalitesini Bahçelievler'e taşıyan Asil Okulları yeni şubesinin açılmasıyla beraber yeni müdürü olarak Sencer Şen göreve getirildi. 2015 yılından bu yana hizmet verdiği Merter Asil okullarından yeni görev yerinde görevine başlayan Sencer Şen 12 yıllık eğitim birikimini artık yönetici olarak devam ettirecek.

Bahçelievler Asil okulları müdürü olan Sencer Şen, okulun yeni açıldığını buna rağmen başvuruların beklediklerinin üstünde olduğunu belirtirken, kayıt yaptırmaya gelen öğrencilerine yüzde30 indirim uygulandığını söyledi. Anasınıfı, ilkokul ve Orta okul statüsünde eğitim ve öğretim verdiklerini dile getiren Sencer Şen '' Buraya gelen öğrencilerimize sıcak ortamlarda eğitim veriyoruz. Öğrencilerimize eğitim ve öğretimin yanında takip sistemimizle başarısı düşük olanları tespit ederek birebir ilgileniyoruz. Öğrencilerle alakalı olarak sık sık taramalar yapıp derslerinde düşüş gözlemlediğimiz öğrencilerimizle detaylı bir şekilde ilgilenip başarılı olmaları için elimizden geleni yapıyoruz'' dedi. 

Öğrenciler Kendilerini Keşfedecek

Asil okulları olarak yeni eğitim ve öğretim yılında öğrencilerin kendilerindeki yetenekleri keşfedebilmeleri için atölyeler kurduklarından bahseden Sencer Şen, bu atölyelerde çocukların kendilerinde bulunan ancak gizli kalmış yetenekleri keşfedebilceklerini belirtti. Atölye çalışmları hakkında bilgi veren Okul Müdürü Şen '' Bu yıl atölye çalışmalarımızda robotik ve kodlama, yöneticilik, drama, akıl ve zeka oyunları atölyeleri ile öğrencilerimiz yeteneklerini keşfedecekler'' şeklinde konuştu.

Sencer Şen Kimdir ?

Aslen Kastamonu'lu olun Sencer Şen 1984 yılında İstanbulda doğdu. ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Matematik ve Fen Bilgisi öğrtmenliği bölümlerinden çift anadal yaparak mezun oldu. 2005 yılında öğretmenlik kariyerine başlayan Sencer Şen 2015 yılından beri Asil eğitim kurumlarında görev yapmaktadır. Evli ve 3 Çocuk Babası olan Sener Şen Profesyonel olarak Karikatür çizmekte olup Karete sporunda siyah kuşak sahibi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AGD Esenler Üniversite Öğrencilerinin Yanında!
AGD Esenler Üniversite Öğrencilerinin Yanında!
Darendeliler Ata Sporlarında Bütünleşecek!
Darendeliler Ata Sporlarında Bütünleşecek!