Ayşe Aydın Şişmanoğlu Güzelliğin mimarlarıyla buluşuyor
Reklam

Ayşe Aydın Şişmanoğlu Güzelliğin mimarlarıyla buluşuyor

AHA - Trabzonlu İş Kadını Ayşe Aydın Şişmanoğlu bu seferde uluslar arası bir organizasyona daha imza atmaya hazırlanıyor.

01 Eylül 2019 - 20:40 - Güncelleme: 15 Temmuz 2020 - 12:47
Reklam
Reklam

Trabzonlu İş Kadını Ayşe Aydın Şişmanoğlu' Güzelliğin Mimarlarını Buluşturuyor
Gectiğimiz yıl Türkiye'de bir ilke imza atarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a , güzellik uzmanlarının tıbbi cihaz kapsamına girmeyen cihazların kullanılması ve bu belgeleri düzenleyen Bakanlar Kurulu kararını canlı yayında kürsüde imzalattırmıştı.

 İstanbul Güzellik Uzmanları Ve Güzellik Salonu İşletmecileri Odası Başkanı Ayşe Aydın Şişmanoğlu    Yaptığı Acıklamada  Şunları Söyledi.
İstanbul Güzellik Uzmanları ve Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odamızın   bu yıl üçüncüsünü düzenlediği ‘Güzelliğin Mimarları Buluşuyor’ sloganlı organizasyonumuzda Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen güzellik uzmanı,  güzellik salonu işletmecileri ve Kozmetik&Medikal Firmalarında yer aldığı Güzellikfest Organizasyonu Büyük Ses getirmektedir.  
İlkini 2017 yılında Antalya’da düzenlediğimiz bu organizasyonumuz, her yıl katılımcı sayısının artmasıyla birlikte Türkiye’nin önde gelen sektör'el festivallerin Başında gösterilmektedir.
Çalışan kitlesinin %90’nın bayan olduğu güzellik ve kozmetik sektöründe, odamızın tamamen kendi öz kaynakları ile gerçekleştirdiği bu organizasyon, bu yıl da 30 Eylül – 4 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya’da Lykia World otelinde düzenlenecektir. 
Dünya çapında ve ülkemizde marka olmuş profesyonel eğitmenler tarafından verilecek olan İşletmeler Üstü Ücretsiz eğitimler ile sektör çalışanlarımız yeni trend, uygulama ve tekniklerden haberdar olacaklardır. 
Her Geçen Gün  Büyüyen Bir Mesleğin  Esnaf Odası Olarak Hız kesmeden Daima ileri Diyoruz.'dedi.

Haber Sadullah Dervişoğlu

rus escort alanya

2019/09/2019-09-01-20-41-40.jpg
2019/09/2019-09-01-20-41-48.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güngören İski Aysun Turan'dan sorulacak
Güngören İski Aysun Turan'dan sorulacak
Sena Öztürk hayatını Burak Özeren'le birleştirerek dünya evine girdi
Sena Öztürk hayatını Burak Özeren'le birleştirerek dünya evine...