Ayel Çevre, Kemer Alkoçlar Hotel Ve Mira Hotels’in Çevre...
Reklam

Ayel Çevre, Kemer Alkoçlar Hotel Ve Mira Hotels’in Çevre Danışmanı Oldu

Antalya’da son dönem gösterdiği aktif çalışmalar ile dikkat çeken Ayel Çevre Danışmanlık Şirketi, Kemer’de hizmet verdiği tesis sayısını arttırıyor.

02 Nisan 2015 - 15:10
Reklam
Reklam

Kemer’de çok sayıda turizm tesisinin çevre danışmanlığını yapan Ayel Çevre,  son olarak da Kemer Alkoçlar Hotel ile bünyesinde Club Hotel Mira,Mira Olympos Beach ve Magic Garden otellerini barındıran Mira Hotels ile de anlaşma sağladı. Ayel Çevre bundan sonra Kemer Alkoçlar Hotel ve Mira Hotels’in çevre danışmanlığını üstlenecek. Anlaşmaları Kemer Alkoçlar Hotel’de Genel Müdür Metin Peltek ve Mira Hotels’de de grubun sahiplerinden Özhan Erkal imzaladı.

Ayel Çevre Genel Koordinatörü Ertunç Demir yaptığı açıklamasında, “ Kemer’de çevre danışmanlığını yaptığımız tesis sayısı hızla arıyor. Kemer’in yaklaşık % 80 gibi bir turizm tesisinin çevre danışmanlığını yapıyoruz. Amacımız tesislerimizin memnuniyetini esas alarak, onların ihtiyaç ve beklentilerini hızla karşılamak, hizmet süreçlerinin gelişimini sağlamak ve üstlendiğimiz her işe gerekli özveri ve titizliği gösterip, çevre konusunda gereken ne varsa onu yapmaktır” diye konuştu.

Ertunç Demir, Ayel Çevre olarak çevre dostu bir kuruluş olarak doğaya saygı felsefeleri doğrultusunda çevresel sürdürülebilirliğin sağlanması ve sorumlulukların yerine getirilebilmesi için çalışmalar yaptıklarını da sözlerine ekledi. 

1239193.jpg
1624586.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Öznur Çalık; 15 Temmuz kurtuluş, yeniden kuruluş sürecidir,  demokrasi zaferidir.
Öznur Çalık; 15 Temmuz kurtuluş, yeniden kuruluş sürecidir,...
Selami Kılıç annesi Melahat Kılıcı kaybetmenin acısını yaşadı
Selami Kılıç annesi Melahat Kılıcı kaybetmenin acısını...