Antalya’dan Davraz Kayak Turlarına Büyük İlgi

Antalya’dan Davraz Kayak Turlarına Büyük İlgi

AHA ANTALYA-Antalya’dan kar görmek ve aktivitelerinden yararlanmak isteyenler için Davraz’a günübirlik turlar düzenleniyor.

22 Aralık 2014 - 16:31 - Güncelleme: 22 Aralık 2014 - 16:37
Reklam
Reklam

Skyavia firması her hafta sonu düzenlediği turlar ile Antalyalıları 65 TL. karşılığında Davraz’da karla buluşturuyor. Firma ulaşım, rehberlik, kahvaltı ,öğle yemeği,kızak ve teleferik   hizmetlerinin tamamını 65TL. gibi uygun bir rakama sunuyor.

Skyavia firması sahibi Alper Çebi yaptığı açıklamasında, “ Skyavia firması olarak  her yıl gerçekleştirdiğimiz  Davraz kayak turlarını,  bu sene içinde başlatmış bulunuyoruz.  21 Aralık itibarı ile kar kalınlıklarını da dikkate alarak  düzenlenen bu turlarımızda misafirlerimize sürprizler yaşatmamak adına  her şey dâhil sistem  konseptinde  fiyatlandırmalar sunuyoruz. Ulaşım, rehberlik, kahvaltı  öğle yemeği   kızak ve teleferik   hizmetlerinin tamamını 65TL. gibi uygun bir rakama  sunmaktayız.   Günübirlik gerçekleştirdiğimiz Davraz kayak turunda, yoğun tempoda çalışan ve günübirlik aktiviteler yapma ihtiyacı duyan herkesi bekleriz. Haftanın bir günü farklı güzellikler görerek haftanın yorgunluğunu  üzerinden atabiliyorlar” dedi.    

9561693.jpg
8600941.jpg
4815886.jpg
2161991.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fatih'de Kumar masasına Koranavirüs baskını
Fatih'de Kumar masasına Koranavirüs baskını
Diriliş Eğitim  Sendikasından Melike Büyük  Dinçer öğretmenin  fedakarlığına  tebrikler yağdı
Diriliş Eğitim Sendikasından Melike Büyük Dinçer öğretmenin...