Alkoçlar Kemer Gün Sayıyor
Reklam

Alkoçlar Kemer Gün Sayıyor

AHA ANTALYA-Yurt içinde butik ve Resort otelleri ile Uludağ ve yurt dışındaki dağ otelleri ile yüksek hizmet kalitesi ve misafir memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren Alkoçlar Hotels’in Kemer’deki yeni oteli ‘Alkoçlar Kemer’ açılış için gün sayıyor.

25 Şubat 2015 - 10:08
Reklam
Reklam

Geçtiğimiz sezon sonu Maksim Resort adı ile bilinen otelin işletmesini alan Alkoçlar Hotels, tesiste yaptığı yenileme çalışmalarını da tamamladı.

Alkoçlar Kemer Hotel Genel Müdürü Metin Peltek tesiste çok kapsamlı bir yenileme çalışması yaptıklarını belirterek, çalışmaların sonuna geldiklerini ve hedefledikleri gibi Alkoçlar Kemer’in 6 Mart 2015 tarihi itibarı ile sezona ve Kemer’e merhaba diyeceğini söyledi. Konu ile ilgili olarak görüşlerini aldığımız Genel Müdür Metin Peltek, “ Geçtiğimiz sezon sonunda tesisimizin Alkoçlar Hotels’e dahil olması ile beraber aldığımız karar tesiste yenileme çalışmalarına başladık. Alkoçlar Kemer Otelimizi yoğun bir çalışmanın ardından adeta baştan yarattık. Odalarımız yenilendi. Tesisimizi baştan başa boya işlerini yenilerken, lobimizi yenileyip, bahçe çevre düzenlememizi de yeniden dizayn ettik.  Ekibimiz ile açılışımızı bekliyoruz. Tesisimiz başta Kemer olmak üzere Antalya ve Türk turizmine hayırlı olsun” dedi.

Alkoçlar Kemer Hotel Genel Müdürü Metin Peltek ,açılış itibarı ile yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını ve özellikle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle otelin tam dolu olacağını ve bununla birlikte sezona büyük bir motivasyon ile başlayacaklarını söyledi. 

7775774.jpg
3464839.jpg
3939186.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Öznur Çalık; 15 Temmuz kurtuluş, yeniden kuruluş sürecidir,  demokrasi zaferidir.
Öznur Çalık; 15 Temmuz kurtuluş, yeniden kuruluş sürecidir,...
Selami Kılıç annesi Melahat Kılıcı kaybetmenin acısını yaşadı
Selami Kılıç annesi Melahat Kılıcı kaybetmenin acısını...