Akhisar Ziraat Odasında Ahmet Akbuğa Güven Tazeledi
Reklam
Reklam
Reklam

Akhisar Ziraat Odasında Ahmet Akbuğa Güven Tazeledi

08 Şubat 2019 - 13:48
Reklam

Manisa’nın en büyük ekonomisi tarım dayalı ilçesi, Akhisar’da,  28 bin üyesi olan  Ziraat Odası’nın, elektrikli  geçen  olağan genel kurulunda  8 yıllık iki dönem  başkanlık yapan   Ahmet Akboğa  güven tazeledi.

109 delegeden  Ahmet Akboğa’nın listesi 79 oy alırken,  Emekli öğretmen  İsmet  Uçar’ın listesi 28  oy aldı. 2 oy 'da gecersiz kullanıldı.  Ahmet Akboğa’nın 21 kişiden oluşan  meclis listesi içinden 7 kişilik yönetim kurulu üyesi, yönetim kurulu da başkanını seçecek.

                  Ziraat Odasının  konferans salonunda yapılan genel kurulda  Divan  başkanlığını  Kırkağaç Ziraat Odası başkanı Süleyman Boğaz yaptı. Gündem gereği Faaliyet raporu  ve kesin hesap raporu  okunup oylandıktan sonra , her iki adayın konuşmaları ne kadar olması için tartışma çıktı.  Ahmet Akboğa ve arkadaşlarının isteği ile 10 dakika, İsmet Uçar ekibi konuşmaların 20 dakika olması istekleri oylandı. Her iki adayında konuşmaları  10 dakika olarak belirlendi.

 Ahmet Akboğan ve İsmet Uçar’ın konuşmaları sırasında, salonda elektrikli hava oluştu. Bazı delegeler söz almadan konuşurlarken, iyi niyetli delegelerin ve Divan başkanın  müdahaleleri ile  salon yatıştırıldı.

                  Divan başkanı, genel kurulun seçim maddesi için görevi İlçe seçim kuruluna devretti. Saat 17’ye kadar  süren oy kullanmada  110 delegeden  109 delege sandık başına geldi.  79 oy alan Ahmet Akboğa’nın 21 kişilik meclis  üyesi listesinde,  Akboğa’nın dışında  Şehabettin  İnal, Bülent Karabey, Saim Baltacıoğu, Mehmet Tumrul, Tunay Aytan, Türker  Subaşı, Gürol  Güneş, Hüseyin Karaoğlan, Ali Yaşbudak, Zülfükar Kavas. Nafiz Türker, Önder Demirbaş, Hayri Keskin, Özkan Karaca, Tuğrul Tuğlacı, Şeref Togul, Şevket Er, Aydın Demir, Zekeriya Çimen, Mehmet Özhan  bulunuyor.

 

Saat 17 00 de Açılan Sandıklarda dayılan oy sayım sonrası Genel kurulda Kazanan Başkan Akbuğa Konuştu Benim Her zaman yanımda olan Çok değerli personelim ve Bu gün genel kurulda göstermiş olduğunuz ilgiye desteğe Şahısım ve odamız adına çok teşekkür ediyorum burası benim değil Bizim değil Hepimizn Yeri,Bundan sonra Hep Birlikte Hizmet etmeye Devam edeceğiz,

 

Yeni Seçilen Başkan ve Meclis Üyeleri,

 

Ahmet Akbuğa

 

 Şehabettin İnal, Bülent Kabayel, Saim Balatacıoğlu, Mehmet Tumrul, Tunay Aytan, Türker Subaşı, Gürol Güneş, Hüseyin Karaoğlan, Ali Yaşbudak, Zülfikar Kavas, Nafiz Türker, Önder Demirbaş, Hayri Keskin, Özkan Karaca, Tuğrul Tuğlacı, Şeref Togul, Şevket Er, Aydın Demir, Zekeriya Çimen, Mehmet Özhan dan oluşurken  

 

Yedekler ise Mustafa Varol, Rasim Tümer, Mehmet Emin Dursun, Cengiz Akyiğit, Arif Er, Ali Önal, Mehmet Ali Kartal, Mehmet Gencer, Hüseyin Türkoğlu, Mustafa Basan, Mahmut Gül, Vedat Öğütveren, Semih Hasar, Muammer Emre, Ali Çelin,Hüseyin Mastan, Salih Yeşildağ, Ramazan Eriş, Hasan Şentürk, Murat Paşalı, İbrahim Cebesoy Seçildi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tümgeneral Gürsel Yüz'den ÇTSO'ya veda ziyareti
Tümgeneral Gürsel Yüz'den ÇTSO'ya veda ziyareti
Emine Bulut cinayeti Güngören'ide ayağa kaldırdı
Emine Bulut cinayeti Güngören'ide ayağa kaldırdı