AK Partiden Teski’ye Büyük Tepki
Reklam

AK Partiden Teski'ye Büyük Tepki

Çorlu ve Süleymanpaşa da bazı mahallerde yaşanan ve halkın büyük tepkisine yol açan uzun süreli su kesintileri ile ilgili olarak Ak Parti Tekirdağ İl Başkanlığı, TESKİ ye büyük bir tepki göstererek; “Tekirdağ bu çağda bu ayıbı hak etmiyor. Bu manzara iş bilmezliğin beceriksizliğin bir göstergesidir” şeklinde yazılı basın açıklaması yaptı

02 Temmuz 2018 - 18:22 - Güncelleme: 02 Temmuz 2018 - 21:11
Reklam
Reklam

AK Parti Tekirdağ İl başkanlığı tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi; “Tekirdağ’ımızın Çorlu ilçesine bağlı Nusratiye Mahallesi’nde bayram öncesi yaşanan su kesintisinin ardından Süleymanpaşa ilçemizin Çınarlı mahallesinde yaklaşık üç gündür suların kesik olduğu haberlerini üzüntüyle takip ediyoruz. Halkımızdan gelen şikayetler den anlıyoruz ki Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin “TESKİ” iş bilmezliği hat safhaya ulaşmıştır.

Tekirdağ bu ayıbı hak etmiyor!

Tekirdağ hükümetimizin yaptığı Naip Barajı ile birlikte artık su sıkıntısı yaşamaması gereken bir ilimizdir. Ancak içinde bulunduğumuz 2018 yılında maalesef Tekirdağ'ın birçok mahallesinde çok ciddi su kesintileri yaşanmaktadır. Nusratiye Mahallesi’nden sonra şu anda Çınarlı mahallesinin önemli bir kısmı, hatta tamamına yakını taşımalı su tankeri ile su ihtiyacını karşılamaktadır. Vatandaşlarımız tankerle getirttikleri suyun parasını ödemek zorunda kalmakla birlikte, depolarına boşalttıkları suyu tekrar su sayacından geçmesinden dolayı su ihtiyacını iki kat daha pahalıya mal ederek ikinci bir kez ödeme de yapmak zorunda kalmaktadır. Sıcak yaz aylarına girdiğimiz bu günlerde, vatandaşımıza su sıkıntısı yaşatan TESKİ yi esefle kınıyoruz.

İş bilmezlikleri artık hat safhaya gelmiştir!

Halkımız artık sizden beceremediğiniz belediyecilik hizmetinden vazgeçti, evlerinde, işyerlerinde bulunan çeşmelerinden akacak suyu bekliyor” denildi.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güngören İski Aysun Turan'dan sorulacak
Güngören İski Aysun Turan'dan sorulacak
Sena Öztürk hayatını Burak Özeren'le birleştirerek dünya evine girdi
Sena Öztürk hayatını Burak Özeren'le birleştirerek dünya evine...